Hayat Su’dan tek adımda su siparişi

Hayatın suyla başlayıp suyla bittiği gerçeğinden hareketle marka kimliğini yenileyen Hayat Su, yeni web sitesi ve mobil uygulaması ile hızlı ve tek adımda su sipariş imkânı sunuyor.

Zarif şişe tasarımı ve şık kırmızı kapağıyla marka yüzü tamamen yenilenen Hayat Su, bu doğrultuda web sitesini ve mobil uygulamasını da yeniden yapılandırdı. Kullanıcılar, yeni Hayat Su web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden bir kere sipariş verdiklerinde, sonraki siparişlerinde tek tıkla işlemlerini tamamlayabiliyor. Sadece damacana su değil, pet şişe ve Akmina ürünlerini de sipariş verilebilme imkânı sunan yeni web sitesi ve mobil uygulama sayesinde, Hayat Su ürünlerine ulaşmak çok daha kolay hale geliyor. Ayrıca sipariş sonrasında kullanıcılar siparişlerini puanla değerlendirerek, Hayat Su’yun daha iyi bir hizmet kalitesi sunmasına katkıda bulunuyor.

Gorsel

“Hayat’a Sor” Projesi yeni web sitesine de taşındı

Sağlıklı su tüketimi konusunda tüm tüketicileri en doğru şekilde bilgilendirmek amacıyla sosyal medya üzerinden başlatılan “Hayat’a Sor” projesine ait videolara da, yeni web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Web sitesine taşınan proje sayesinde kullanıcılar, Hayat Su’ya su hakkında merak ettiklerini sorabiliyor. Yeni web sitesiyle ilgili daha detaylı bilgi için https://www.hayatsu.com.tr/ adresi ziyaret edilebilir.

‘’Hayat Su Mobil Sipariş’’ ile su istemek çok kolay

Tüketicilerine daha hızlı ve pratik bir hizmet vermeyi amaçlayan Hayat Su, bu doğrultuda yeni mobil sipariş uygulamasını hizmete sundu. ‘’Hayat Su Mobil Sipariş’’ isimli uygulama ile tek adımda kolayca sipariş verilebiliyor. IOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu olan uygulama, Google Play üzerinde http://bit.ly/hayatsuandroid adresinden, App Store’larda ise  https://apple.co/2O9Mrve adresinden indirilebiliyor.

Yeni logosuyla suyun içinde barındırdığı hayat döngüsü ve tüm canlılar için taşıdığı hayati önemini vurgulayan Hayat Su, yenilikleriyle tüketicilerin karşısına çıkmaya devam edecek.

İLGİLİ HABERLER