Haftanın öne çıkan marka-ajans iş birlikleri

Vitabiotics İletişim Ajansını Seçti

İngiltere’nin pazar lideri Vitabiotics, Türkiye’dekiiletişim çalışmaları için Excel İletişim ve Algı Yönetimi ile anlaştı. Yeni dönemde Vitabiotics Türkiye’nin kurumsal iletişim, medya iletişimi, konu ve gündem yönetimi gibi tüm iletişim faaliyetlerini Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler’in Mesleki Sorumluluk Sigortaları Unico’ya emanet!

Sigorta sektörünün tecrübeli markası Unico Sigorta A.Ş., Unico Sigorta brokerlerinden Korurlar Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., ve MMM Birliği Derneği (Mali Müşavirler – Muhasebeciler Birliği Derneği ve Şubeleri / Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odaları) arasında imzalanan protokolle, Türkiye genelinde; 3568 sayılı Meslek Yasasına göre ruhsat almış, iller bazında Odalara ve/veya Dernek Şubelerine üye olmuş, Serbest Muhasebeci ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere, MMM Birliği Derneği ‘Mesleki Sorumluluk Sigortası’ için sadece Unico Sigorta ve Korurlar Brokerlik’i yetkilendirdiğini imza altına aldı.

Anadolu Efes, DasDas iş birliği ile önemli oyunları dijitale taşınıyor

Pandemi önlemleri nedeniyle perdelerini kapatmak durumunda kalan DasDas, kapalı gişe oynayan oyunlarından Westend/Batının Sonu, Joseph K. ve Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’i Anadolu Efes’in katkısıyla dijital ortama taşıyor. DasDas ve Anadolu Efes’in devam eden iş birliği kapsamında, tiyatroseverler pandemi sürecinde uzak kaldıkları tiyatro keyfine yeniden kavuşacak.

İLGİLİ HABERLER