Gerety Awards Yılın Ajansı’nı ve Network’ünü açıkladı

Gerety Awards 2020’de “Yılın Ajansı” ve “Yılın Network’ü” açıklandı. 72andSunny Los Angeles, Yılın Ajansı ödülünü alırken, Havas, Gerety Awards 2020’de Yılın Network’ü ödülünün sahibi oldu.

72andSunny Gerety Awards 2020’de 2 Altın, 3 Gümüş ve 2 Bronz almaya hak kazandı!

72andSunny Ortağı / Baş Kreatif Direktörü Matt Murphy, yılın Ajansı ödülünü alırken, “Sektörümüzdeki en iyi kadın yeteneklerden oluşan değerli bir jüri tarafından en çok ödül alan ajans olmak bizim için bir onur ve ayrıcalıktır. Bu şirketteki herkesin son derece gurur duyacağı bir başarı” dedi.

Yılın Network’ü ödülüne layık görülen Havas ise; Fransa, Avustralya, Güney Afrika, ABD, Brezilya ve İspanya’dan 7 Ajansı ile 1 Altın, 6 Gümüş, 4 Bronz alırken 3 farklı işiyle de Short List’de yer aldı.

Havas Küresl Başkanı Mercedes Erra, yaptığı konuşmasında “Havas’ın Gerety Awards’da sergilediği dikkat çekici performanstan gurur duyuyorum. Bu ödüller yıl boyunca süren çabaların meyvesi ve en yetenekli çalışanlarımızın eseri. Hepsini  tebrik ediyorum” dedi.

Gerety Awards Kurucu Ortağı Lucia Ongay ise ödül törenini şöyle özetliyor: “Kadın perspektifiyle reklamcılıkta en iyiyi tanımlarken, yalnızca en iyiyi kutlama sorumluluğumuz var. Dünyanın en güçlü tüketicilerini nasıl hedefleyeceğini bilmek isteyen reklamverenlerin Gerety’nin kazananlar listesinden başkasına bakmasına gerek yok ”.

Gerety Talks Başlıyor!

Gerety Talks, 3 Kasım 2020’den itibaren her Salı 17:15 (OAZD) Facebook, IG TV ve YouTube’da prömiyer yapacak.

Dünyanın dört bir yanından bir araya gelen ajans ve marka liderleri tıpkı ödül programında olduğu gibi, küresel ölçekte sektörde ilerlemeyi sağlamak amacıyla, pazarlama ve yaratıcı endüstrinin gerçek değişim yaratanlarından bazılarını ön plana çıkaracak ve konuşmanın merkezine koyacak.

FOTOĞRAFLAR

İLGİLİ HABERLER