Gerety Awards İstanbul’a geliyor

Jüri değerlendirme duraklarından biri İstanbul olarak belirlenen Gerety Awards’un  oturum yöneticiliğini Lize Karaboğa ve Günseli Özen yapacak.

AjansUltra’nın Yönetici Ortağı ve Newton.dcc’nin Kurucu Ortaklarından olan Lize Karaboğa ve Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Gerety Awards’ın bu yıl Türkiye’de gerçekleşecek jüri değerlendirmelerinde jüri yöneticileri olarak yer alacak. Jürinin tam listesi Ocak 2020’de yayınlanacak.

Jüri değerlendirmeleri New York, Londra, Helsinki, Berlin, Johannesburg, İstanbul, Melbourne, Madrid, Buenos Aires ve Bangkok’ta gerçekleştirilecek. Her bir şehirde saygın ajansların yöneticileri ve marka liderleri bir araya gelip Haziran ayının ortasında açıklanacak shortlist’i belirleyecek.

Ülkemizde ilk defa gerçekleştirilecek olan değerlendirmede Türkiye’den de yılın ajansı ve prodüksiyon şirketi seçilecek. Kazananlar jüri tarafından belirlenip oturumdan hemen sonra açıklanacak.

Gerety Awards 2020 Jüry ve Jüri Yöneticilerinin tam listesini görmek için geretyawards.com/grand-jury-and-ambassadors adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kayıtlar 1 Ocak 2020’de başlıyor!

Bilgi için www.geretyawards.com

İletişim: contact@geretyawards.com

 

 

İLGİLİ HABERLER