GEO Koleji iletişim ajansını seçti

GEO Koleji, kurumsal ve marka iletişimini yönetmek üzere iş ortağı olarak Ünite İletişim ile anlaştı. GEO Koleji’nin İstanbul’da Ataşehir, Balmumcu ve Ankara İncek’te kampüsleri bulunuyor.

GEO Koleji Kurumsal İletişim Direktörü Burcu Kızılhan “GEO Eğitim 4.0 ile çocukların sadece bugün içinde bulundukları iyi olma durumunu değil gelecekteki yaşam kalitelerini de belirleyen bir eğitim modeli ve felsefesi ile eğitime yeni bir soluk getireceğiz. GEO Koleji ve Ünite İletişim stratejik iş ortaklığı ile başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz.” dedi.

2016 yılında dünyanın önde gelen halkla ilişkiler şirketi Edelman’ın Türkiye’deki temsilcisi olarak global ağına katılan Ünite İletişim, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne Stratejik Planlama, İçerik ve Proje Üretimi, Medya İlişkileri, Gündem Yönetimi, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Reklam ve Tasarım, Kurumsal Yayıncılık, Dijital İletişim dahil entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.

İLGİLİ HABERLER