Foldio2 ışıklı ürün çekim çadırı artık Türkiye’de

Bir www.kickstarter.com projesi olan ve akıllı telefon kullanarak bile güzel ve kaliteli ürün fotoğraf çekimine olanak veren “Foldio2 Işıklı Ürün çekim Çadırı” Foldio Türkiye Güvencesiyle artık Türkiye’de.

foldio-2

Foldio2 iç hacim büyüklüğü mobil uygulama destekli olmasıyla “Akıllı & Büyük” deneyimini size sunuyor. Fonksiyonel ama bir o kadar da kullanımı “Kolay ama Çok Faydalı” sloganı ile de sizi tanıştırıyor.

foldio-4

Ürün satışı yaptığınız bir e-ticaret şirketiniz varsa çektiğiniz fotoğrafın kalitesi satışları doğrudan etkiler. Fakat hepinizin malumudur ki, günümüz şartlarında bir stüdyo kiralamak ve ürün fotoğraflarını çekmek veya çektirmek oldukça maliyetli bir iş. Bütçeniz bunu karşılamaya yetmediğinde kendi işinizi kendiniz yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu seferde ofis ortamında veya evinizde doğru ışık ve arka plan ve gölge gibi sorunların üstesinden gelmeniz gerekiyor.

İşte tam bu anda Foldio2 yardımınıza yetişiyor. Akıllı telefonunuzu kullanarak bile güzel ve kaliteli ürün fotoğraflarına artık sahipsiniz.

Foldio2 Instagram fotoğrafçıları ve ürün çekim fotoğrafçıları için harika bir ürün. Foldio2 yapısı itibarıyla su geçirmiyor. Üstelik katlanır ve taşınabilir yapısıyla hem yer kaplamıyor hem de sürekli yanınızda.

foldio-1 vitrin

Henüz sadece App Store üzerinden indirilebilen ürün çekiminde dünyanın tercihi olan Foldio2, artık ülkemizde Foldio Türkiye Distribütörlüğü ile satışta.

İLGİLİ HABERLER