Fenerbahçe ve Hasbro’dan iş birliği

Hasbro Fenerbahçe ile önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği çerçevesinde Hasbro markalarından My Little Pony ve Transformers’ın Fenerbahçe lisanslı ürünleri “Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol” sloganıyla tüm Fenerium mağazalarında satışa sunuldu.

Oyun ve oyuncak üretiminin yanı sıra sinema filmleri, çizgi diziler, televizyon programları, lisanslı ürünler, dijital oyun ve uygulamalar ve etkinlikler sunan Hasbro, Fenerbahçe ile iş birliğine imza attı. İş birliğinin duyurusu 19 Aralık Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde Hasbro Türkiye Ülke Müdürü Aslı Çetkin ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen bir toplantıyla yapıldı.

Ana hedefi Hasbro’nun çocuk markaları ile Fenerbahçe Spor Kulübü’nü doğru ürünlerde bir araya getirerek, geniş taraftar camiasındaki çocukların ilgisini çekmek olan iş birliği çerçevesinde Hasbro’nun My Little Pony ve Transformers markalarının Fenerbahçe lisanslı ürünleri Fenerbahçelilerle buluştu.

İLGİLİ HABERLER