Excel İletişim ve Maltepe Üniversitesi’nden stratejik iş birliği

Excel İletişim ve Algı Yönetimi ve Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, nitelikli genç iletişimcilerin sektöre kazandırılması için iki yıllık bir protokol imzaladı.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi, iletişim sektörünü büyütme ve nitelikli genç yetenekleri sektöre kazandırma vizyonu çerçevesinde Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi ile stratejik bir iş birliğine imza attı. İmzalanan iki yıllık protokol çerçevesinde, Excel İletişim ve Algı Yönetimi, nitelikli, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede eğitim almış, iş hayatına hızlı uyum sağlayabilecek yeni mezunlar yetiştirilmesine katkıda bulunacak.

Ajans bu bağlamdaki ilk adımı Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümleri tarafından halkla ilişkiler alanındaki eğitimi güçlendirmek adına öğrenci, akademisyen ve sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen “Halkla İlişkiler Eğitiminde Sorunlar ve Çözüm Önerileri’ isimli konferansa aktif katkı sağlayarak gerçekleştirdi. Ayrıca ajans bünyesinde Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine staj ve istihdam imkanı da sağlanacak.

 

İLGİLİ HABERLER