Esta Construction Feveran İletişim ile anlaştı

Teknolojik ve lüks stat inşa ederek adından söz ettiren Esta Construction, medya iletişimi ve dijital iletişim konusunda iş ortağını seçti. Firma yeni dönemde medya iletişimi ve dijital iletişim çalışmalarını Feveran İletişim’e emanet etti.
2006 yılında Türk iş adamı Bahattin Demirbilek tarafından Moskova’da kurulan Esta Construction, ENR (Engineering News-Record) verilerine göre dünyanın önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alıyor. Yüzde 100 Türk sermayeli Esta Construction, uluslararası inşaat pazarında genel yüklenici ve projeci olarak faaliyet gösteriyor. Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 1 milyon metrekareye yakın alanı faaliyete sokan ve halen 500 bin metrekarelik alanın inşasına devam eden Esta Construction, son olarak mimarisi ve teknolojisi ile dünyanın en teknolojik ve lüks stadı Krasnodar Arena’yı inşa etti.
Krasnodar Arena, dünyada ilk kez uygulanan ve tribünleri 360 derece tam saran 5 bin m2’lik LED ekranı, futbolcuların soyunma odalarındaki ultra lüks konfordan, ısıtmalı ve soğutmalı seyirci koltuklarına, dışarda hava sıcaklığı eksi 25 iken içerde artı 10’dereceye kadar çıkarabilen sistemi ile büyük ses getirdi. Dünyada ilk kez vakumlu drenaj sisteminin kullanıldığı Krasnodar Arena, Türkiye’nin de içinde bulunduğu dünyanın 7 ayrı ülkesinden lüks malzemeler kullanılarak inşa edildi.
Esta Construction, yeni dönemde medya iletişimi ve dijital iletişim çalışmalarını Feveran İletişim’e emanet etti. Feveran İletişim, ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirmenin yanı sıra dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunuyor.

İLGİLİ HABERLER