En iyi blogger’lar ödüllendirilecek!

Gelenekselleşen Bumerang Ödülleri’nin dördüncüsü 10 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Blogların “en”lerinin ödüllendirileceği 4. Bumerang Ödülleri’nde blog’lar, 7 farklı kategoride yarışacak. 

70 bine yakın sms oyu kullanılan halk oylamasının ardından, içlerinde Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, Marka Danışmanı Fatoş Karahasan ile Fatih Çekirge, Fikret Ercan, Bülent Mumay, İzzet Çapa, Pelin Özkan,Erdal Kaplanseren, Pucca, Melis Alphan, Ozan Doğulu, İsmail Hakkı Polat, Sina Afra, Onur Baştürk gibi gazeteci ve yazarların yer aldığı jüri, kısa listeye kalan blogları tek tek inceleyecek. Yapı Kredi Nuvo ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte, yarı finale kalan blogger’lar 10 Aralık Gecesi İKSV Salon’da düzenlenecek törende ödüllerine kavuşacak. Türkiye’nin önde gelen bloggerlarının hem ödüllendirileceği, hem de iyi içerik üretmeye dair önemli bilgiler edinecekleri organizasyon, gün boyu birbirinden önemli konuşmacıları da ağırlayacak.

Türkiye’nin ilk “Content Marketing” Konferansı 
Blog ödüllerinin sahiplerini bulacağı ödül töreni öncesi düzenlenecek Content Marketing Konferansı reklam, pazarlama ve medya dünyasından önemli isimleri bir araya getirecek. İçerikle pazarlamadan mobil pazarlamaya, günümüzün popüler konularının konuşulacağı konferans 10 Aralık Çarşamba günü InterContinental İstanbul Otel’de gerçekleşecek.

Hürriyet Yazarı Ertuğrul Özkök, Google Türkiye Pazarlama Müdürü Özgür Kirazcı, Yapı Kredi Dijital Bankacılık Kanalları Direktörü Evren Şahin, Vodafone Mobil Pazarlama, Sadakat Programları ve İş Ortaklıkları Kıdemli Müdürü Emre Kanaat, Radikal Yayın Koordinatörü Ezgi Başaran gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta 2015’in mobil trendleri, content marketing, dijital yayıncılık ve mobil CRM gibi konular konuşulacak.

“İyi İçerik Atölyesi”’nden blogger’lara özel tüyolar
Content Marketing Konferansı ile paralel oturumlarda gerçekleşecek “İyi İçerik Atölyesi” ise bu yıl da önemli konuşmacıları blogger’larla buluşturacak. Başarılı viral ve görsel içerik oluşturma, etkin Instagram kullanımı, internet haberciliği gibi pek çok ilgi çekici konu atölyede tartışılacak. Bunun yanı sıra önemli isimler, bloggerlıklıktan köşe yazarlığına ve girişimciliğe uzanan başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak. 
10 Aralık Çarşamba InterContinental İstanbul’da düzenlenen Content Marketing Konferansı ve İyi İçerik Atölyesi’nin ardından blog dünyasının merakla beklediği ödüller, gece İKSV Salon’da gerçekleşecek törende sahiplerini bulacak.

İLGİLİ HABERLER