Emilia Clarke, Clinique’in marka yüzü oldu

Clinique, tarihinde ilk kez makyaj ve cilt bakımı kategorisinde global bir marka elçisi seçti. Ünlü oyuncu Emilia Clarke Clinique ile ilk iş birliğini “İşte benim CliniqueiD’im, senin CliniqueiD Nemlendirici’n hangisi?” kampanyası ile tanıtıyor.

Clinique, cilt bakımı ve makyaj serileri için eleştirmenlerce beğenilen ünlü oyuncu Emilia Clarke’ı “Global Marka Elçisi” olarak seçti. Emilia Clarke’a dört Emmy ve iki Critics Choice adaylığı getiren Game Of Thrones dizisindeki “Ejderhaların Annesi, Daenerys Targaryen” performansıyla dünya çapında büyük bir üne ve fan kitlesine sahip.

Emilia Clarke, “Yeni Global Marka Elçisi olarak Clinique’in bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Clinique, düzenli olarak kullandığım cilt bakım markasıydı ve şu anda bu ailenin bir parçası olmak onur verici. Ürünlerini kullanan insanlara özgüven ve mutluluk getirmesini seviyorum. Clinique sadece zamansız değil, aynı zamanda insanları oldukları gibi hissettiren, cilt sorunları ne olursa olsun pişmanlık duymadan kusursuz bir cilt elde etmelerine yardım eden bir marka” şeklinde konuştu ve 15 Ocak 2020’de cilt bakım yolculuğunu yeni Dramatically Different Nemlendirme Etkili BB-Gel bazının da altını çizerek sosyal medyada #iDYourself kampanyasıyla paylaştı.

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER