“Egeliler” OPET’in yeni reklam filminde!

Türk sinemasının iki değerli yıldızı Metin Akpınar ile Ata Demirer, OPET’in reklam filmi için bir araya geldi. Sıcak bir Ege hikayesi anlatan reklam filminde baba-oğulu canlandıran ikili seri olarak çekilecek filmlerin devamında farklı öykülerle güldürmeye hazırlanıyor. İlk filmde yeni nesil teknolojilerle donatılan ‘Akıllı OPET İstasyonları’ anlatılıyor.

OPET’in 2017 kurumsal imaj reklam kampanyası için çekilen “Egeliler” isimli reklam filminde buluşan ikili, sıcak bir Ege komedisini ekrana taşırken “Akıllı İstasyon”, reklam filminde esprili bir dille anlatılıyor. Filmde Akpınar ve Demirer, çok yoğun Ege şivesiyle konuşan, kasabalı bir baba-oğlu canlandırıyor. İkili şiveleri nedeniyle pompa görevlisine dertlerini bir türlü anlatamıyorlar ancak bu sırada “Akıllı Dolum Sistemi” devreye giriyor ve ikilinin hangi yakıtı istediğini plakalarından anlıyor.

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca işbirliğine ilişkin şöyle konuştu: “Bugüne kadar Tarkan, Cem Yılmaz, Ajda Pekkan, Arda Turan gibi isimlerle ses getiren projelere imza atan bir marka olarak yine çok önemli iki yıldızla çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Akaryakıt sektöründe teknolojiyi en iyi kullanan marka olarak OPET’in enerjisini bu keyifli işbirliği ile izleyiciye aktarıyor olmaktan son derece heyecanlıyız.”

Ağca, OPET’in yeniliği ile ilgili de şu bilgileri verdi: “OPET tarafından geliştirilen Akıllı Dolum Sistemi; müşterinin kendi aracı için, plaka bilgisi ile aracın ürün tipini eşleştirmesini mümkün kılarak ‘Kusursuz Hizmet’ anlayışına yenilik getiriyor. Akaryakıt istasyonlarındaki mevcut uygulamada yakıt dolumu öncesinde, yazarkasa cihazına ilgili aracın plaka bilgisi giriliyor, benzin ya da dizel seçeneğine göre dolum gerçekleştiriliyor. Pompa görevlileri, depo kapaklarındaki ürün tipi etiketlerine, müşterinin yönlendirmesine ya da bazı araç modelleri için belli ürün tiplerine göre dolum yapıyor. Bu dolumun yanlış gerçekleşmesi halinde araç motorlarında ciddi hasarlar oluşabiliyor. Sektörde ortak bir sorun olan bu duruma, OPET’in geliştirdiği “Akıllı Dolum Sistemi” ile tüketicinin her zaman aracına doğru tipte yakıt alımını garantiye alan yeni bir hizmetle çözüm getiriliyor. Bunun yanında müşterilerimize araçtan inmeden ödeme kolaylığı sağlayan mobil ödeme ve ücretsiz wi-fi hizmeti sunuyoruz. Pek yakında devreye alacağımız ses getirecek birçok yenilikle müşterimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

KÜNYE:
Reklamveren: OPET
Reklam Ajansı: Y&R İstanbul
Yönetici Kreatif Direktör: Ayşe Aydın Erdoğan
Kreatif Direktör: Mehmet Güney
Yaratıcı Grup Direktörü: Mustafa Özmal
Yaratıcı Ekip: Melik Atalay, Tolga Şahin, Uğur Şay, Özgür Kahraman
Müşteri ilişkileri: Burcu Kurtuluş İnselel, Özlem Delikanlı, Merve Çiçek Tuyun, Enver Gülpınar, Fadime Pektaş
Stratejik Planlama: Bediz Eker, Emre Perçin, Mert Kal
Prodüksiyon Ekibi: Pelin Güneş, Özgür Dağgez, Hulusi Aktaş
Yapım Şirketi: Film Park
Yönetmen: Bahadır Karataş
Görüntü Yönetmeni: Suat Kutluğ

İLGİLİ HABERLER