Efsane pazarlama profesörü İstanbul’da!

New York Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama Bölümü ögretim üyesi Prof. Tülin Erdem, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen “Reklamcılık Bölümü” özel etkinliği için İstanbul’a geliyor.

Kanaltürk’ün destek verdiği seminerde Markalama ve Marka Değeri konuları ele alınacak. Yarın saat 9.30’da Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecek seminerde Prof. Tülin Erdem, marka değerinin bilimsel temellerini ve dünya uygulamalarını anlatacak. Ayrıca 2 örnek olay atölyesinin de yer alacağı etkinlik, özellikle marka yöneticileri, sektör profesyonelleri ve akademisyenler için ufuk açıcı bir fırsat olarak görülüyor.

Prof. Tülin Erdem’in bilimsel dergilerdeki makalelerinin yanı sıra, ABD’de 17 ayrı dalda akademik başarı ödülü bulunuyor. Geçtiğimiz dönemlerde Apple ve Samsung arasındaki telif hakkı davasında da bilirkişi olmasıyla adından tekrar söz ettiren Erdem, ayrıca birçok büyük şirkete de danışmanlık yapıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Reklam, Medya ve Tüketici Araştırmaları Merkezi Başkanı olan Prof. Dr. Ali Atıf Bir, seminle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Böylesine kıymetli bir meslektaşımın ülkemizdeki profesyoneller ve akademisyenlerle buluşuyor olması büyük bir fırsat. Deneyimlerinden faydalanmak ve ortak bir atölye çalışması yapmak, özellikle marka sahipleri ve yöneticileri için çok ufuk açıcı olacak diye düşünüyorum.”

 

İLGİLİ HABERLER