Digitalzone 18-19 Ekim’de 6. Kez İstanbul’da

Doğu Avrupa ve MENA bölgesinin en büyük dijital pazarlama konferansı Digitalzone 18-19 Ekim’de 6. Kez İstanbul’da… 

Teknolojinin bu denli hızlı bir şekilde gelişmesi sayısız yeniliği de beraberinde getirerek hayatlarımızda etkilerini bir bir göstermeye başlıyor. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren bir etkinlik olan Digitalzone da bu gelişmelerin en önemli sonuçlarından biri. Zeo Agency tarafından düzenlenen ve önceleri yalnızca SEO içerik konularına odaklanılan oturumlarda artık 360 derece dijital pazarlama konuları da yer alıyor. Kaliteli konuşmacıları ve ilgi çekici konularıyla Digitalzone konferansı 2018 yılına da damgasını vuracak.

DSC_2621MENA bölgesinin en büyük SEO ajansı Zeo Agency tarafından; içerik.com, Kariyer.net, sliConf, ve GoDaddy sponsorluğunda düzenlenen konferansın ilk gününde içerik hakkındaki tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Yazılı ya da görsel içeriklerin fikirlerinin doğumundan büyüyüp gelişmesine kadar en ince detayların konuşulacak. İçerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması gibi güncel konuların yer alacağı 18 Ekim günü sonrasında aklınızdaki ‘’içerik’’ kavramının değişimine çok şaşıracaksınız.

Takvimler 19 Ekim’i gösterdiği zaman ise konferans Search başlığı altında devam edecek. PPC reklamları, çağımızın en çok duyulan isimlerinden biri olan arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması ve sosyal medya reklamları hakkındaki tüm detaylar meraklısıyla buluşacak. Ufkunuzu açmak, dijitalleşme yolunda ilk adımı atmak ve teknoloji dünyasının sırlarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey konferanslara katılmak.

‘’Dijital değişiyor’’ diyen Zeo Agency, yeni dünyanın içerisinde yol gösterici olmaya devam ederken sektörüm nabzını tutmaya da devam ediyor. Dijital pazarlamayı avcunun içi gibi bilen katılımcılarıyla Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı sıfatını alan Digitalzone, Türkiye’ye bambaşka bir pencere getiriyor. Alanında uzman isimlerin engin bilgilerini ve deneyimlerini paylaştığı oturumların ülkemizde gerçekleşmesinin gururunu deneyimlemek için acele edin. Dijital dünyada ben de varım diyorsanız ve geleneksel yöntemlerden yana şansınızı fazlasıyla kullandıysanız artık açılan bu pencereden kahvenizi elinize alıp bakmanın zamanı gelmiş demektir.

DSC_8589-2Kimleri Dinleyeceğiz?

Zeo Agency tarafından düzenlenen Digitalzone18 her yıl beklentilerin üstüne çıkmayı başarıyor. Bu yılda başarılı bir konuşmacı listesine sahip olan konferans önemli isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. Digitalzone18’in açılış konuşması kurucu Yiğit Konur tarafından yapılacak. Konferans süresince işlenecek konular ve konuşmacılara bir göz atalım:

18 Ekim İçerik gününde;

 • Facebook’tan Rıza Selçuk Saydam ‘’Başarılı Ürün Geliştirme Yöntemi: Anla, Sapta, Gerçekleştir’’
 • Silverthorn Agency’nin kurucusu Laura Crimmons ‘’Başarılı Bir İçerik Pazarlaması Projesi İçin Kılavuz Yaratmak’’
 • Shift6’nın kurucusu Lexi Mills ‘’ SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak’’
 • Aira’dan Matthew Kay ‘’Hedef Kitlenizin Deneyimini Gerçekleştirecek İçerik Stratejileri’’
 • Videonun önemli ismi Phil Nottingham ‘’Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Arttırın’’
 • Zeo’nun kurucusu Yiğit Konur ‘’Makine Öğrenmesi: Etkili SEO ve İçerik Stratejisi İçin Yeni Bir Yaklaşım’’
 • GoDaddy’den Selina Bieber ‘’ Görünürlük ve Kalıcılık İçin Güvenlik: Online Güvenliğin Yükselişi’’ konularıyla sahnede olacaklar.

Keyifli bir içerik üretimi konferansından sonra 19 Ekim’de de sahneyi birbirinden başarılı isimler paylaşmaya devam edecek:

 • Elephate’in CEO’su Bartosz Góralewicz ‘’İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri’’
 • Mobile Monkey’in kurucusu Larry Kim ‘’Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak’’
 • SEObserver’ın kurucusu Kevin Richard ‘’Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler’’
 • Polemic Digital’in CEO’su Barry Adams ‘’Google News Optimizasyonu ile Haberlerinizle Ön Planda Olun’’
 • Google’ın sempatik ismi Fatih Özkösemen ‘’Google’ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler’’
 • Yine Google’dan Gary Illyes ‘’Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları’’
 • MobileMoxie’nin kurucu yöneticisi Cindy Krum ‘’Mobil Öncelikli İndeksleme: Tüm Kurallar Değişiyor Mu?’’
 • Innovell’den Anders Hjorth ‘’2018 Yılında Göze Çarpan PPC Stretejileri’’ konulu sunumlarıyla Search hakkındaki tüm trendlere hakim olmamızı sağlayacak.

Siz de bu benzersiz deneyimin bir parçası olmak isterseniz; https://zeo.org/digitalzone/ sayfasını ziyaret edebilir, hemen yerinizi ayırtabilirsiniz!

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER