Digital Times Summit için geri sayım başladı

 

Boğaziçi Üniversitesi tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Digital Times Summit, 19 Mart Cumartesi günü saat 09:30’da, Albert Long Hall’de gerçekleşecek.

Farklı alanlarda dijitalleşmenin lider isimlerini buluştuğu etkinlik iletişim, reklam, pazarlama gibi farklı disiplinlerin dijitalleşen dünyaya tepkilerini, gelişim ve değişim süreçlerinin inceleneceği zirvede sektör profesyonelleri dijitalleşmenin hayatı nasıl değiştirdiğini anlatacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı ile Sosyal Medya Ekibi tarafından ilki 2014 yılında gerçekleştirilen Digital Times Summit, bu yıl da dijital dünyanın önde gelen isimlerini üniversite öğrencileri ve sektör profesyonelleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Zirvede, “Dünya dijitalleşiyor, tüm alışkanlıklarımız ve iletişim yöntemlerimiz değişiyor. Peki, yeni dijital dünyaya ve değişen çağa ne kadar hakimiz?” sorularına yanıt aranacak.

Zirvede Facebook, Google, Microsoft gibi dijital dünyanın önde gelen şirketlerinden temsilcilerin yanı sıra; Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Sahibinden CEO’su Burak Ertaş, Monitise COO’su ve girişimci Fırat İşbecer, Spotify Türkiye Direktörü Ergül Çivi gibi isimler de konuşmacı olarak yer alacak.

İLGİLİ HABERLER