Connected VivaKi yayın hayatına başladı

Yayın hayatına SMG Connected olarak başlayan ve reklamcılık, medya, araştırma sektörü profesyonellerine ve öğrencilere yönelik içerikleriyle dikkat çeken bilgi platformu, VivaKi’nin Türkiye’de faaliyete başlaması ile birlikte yoluna Connected VivaKi olarak devam ediyor. SMG Connected’da olduğu gibi Connected VivaKi’de de, medya dünyasındaki haberlerin yanısıra tüketiciye ve medyaya dair güncel araştırmalar, dijital gelişmeler, tüm mecralara dair periyodik veriler, trendler ve günlük TV reytingleri yer alıyor.

Connected VivaKi’ye geçiş sürecinde birtakım yenilikler de hayata geçirildi. Bunlardan bazıları; site içi yönlendirmeleri kolaylaştırmak adına tasarlanan alt menüler, Google Arama Trendleri’nin güncellenmesi ve mobil aplikasyonların güncellenmesi oldu.

Connected VivaKi içerikleri web sitesinin yanı sıra, Twitter ve Facebook sayfaları, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan mobil aplikasyonlar veya son başlıkların paylaşıldığı haftalık bültenler aracılığıyla takip edebiliyor.

İLGİLİ HABERLER