Condé Nast Traveller Türkiye ve Harvey Nichols’tan yeni yıl sürprizleri

Lüks seyahatin otoritelerinden, yaşam stili dergisi Condé Nast Traveller Türkiye, Aralık – Ocak sayısında takipçileri için yepyeni sürprizler hazırladı. Kanyon Harvey Nichols mağazası için özel bir vitrin hazırlayan dergi, 5 Aralık 2015 Cumartesi günü açtığı New York temalı bu vitrinle birlikte bir de Instagram üzerinden #Besttravellook isimli bir yarışma başlattı.

#Besttravellook ile New York stili

Condé Nast Traveller Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden başlayan yarışmada takipçiler, yarışmaya yaratacakları New York stilleri ile katılacaklar. Yarışmaya katılabilmek için her bir yarışmacının stilini, Instagram hesapları üzerinden @cntravellertr, @harveynicholstr ve @kanyon_da hesaplarını mention’layarak #Besttravellook hashtag’i ile paylaşması ve üç arkadaşını bu görselde tag’lemesi gerekiyor. Ayrıca, Kanyon Harvey Nichols mağaza içi kabinlerdeki özel tasarımlar sayesinde de yarışmaya katılmak isteyenler, kabinde yarattıkları stilin fotoğrafını çekerek yarışmaya katılabilecekler.

Kazananlara seyahat hediyesi

Yarışmaya hak kazanan fotoğraflar, Condé Nast Traveller Türkiye jürisi tarafından değerlendirilecek ve stiliyle fark yaratan, yaratıcı beş kişi belirlenecek.

Birinciye Avrupa’ya Tatilsa’dan çif kişilik business class uçak bileti, ikinciye The St. Regis İstanbul’da süitte; üçüncüye Pera Palas Hotel Jumeirah’da çift kişilik tek gece konaklama, dördüncüye Joshua Sanders NY Sneakers ve beşinciye ise bir yıllık Condé Nast Traveller Türkiye aboneliği hediye edilecek.

İLGİLİ HABERLER