Cinemaximum’dan yeni kampanya: “Patlat bi Hediye”

Cinemaximum, yeniliklerine hem eğlendirecek, hem de kazandıracak yeni bir kampanya ekledi. Sinema dendiğinde akla ilk gelen şeylerden biri olan patlamış mısır, Cinemaximum’un yeni kampanyasıyla sinemaseverler için artık yeni bir anlam kazanıyor.

Patlamış mısır kutularının içindeki kazıkazanlarda çıkan soruyu, Cinemaximum’unfacebook sayfasında facebook.com/cinemaximum ya da patlatbihediye.comsitesinde cevaplandıran herkes, 1 adet LanciaYpsilon, 2 adet IPAD mini ve 600 sinema bileti kazanma fırsatı yakalıyor. Cinemaximum birbirinden renkli ve güzel 4 farklı patlamış mısır kutuları, değişik sorularla, sinema bilgilerini konuşturmak isteyen sinemaseverlere bir fırsat veriyor.

Aşk, animasyon, komedi veya aksiyon kategorilerine göre ayrılmış kutularda, “Uzay Oyunları’nda/ “Ender’sGame”de “Petra” karakterini canlandıran oyuncunun ismi nedir? gibi eğlenceli sorular yer alıyor. Bu ve buna benzer pek çok soruyu anında cevaplamak ve sinema bilgisini sınamak isteyenlerinakıllı telefonlarından Cinemaximum’un mobil uygulamasına girmesi yeterli.Sinemaseverler, Cinemaximum’da sinema-mısır keyfinin yansıra kendilerini eğlenceli birsoru – cevap oyunu içerisinde buluyorlar.

İLGİLİ HABERLER