Çelik Motor’da yeni yapılanma

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor’da, son dönemde artan iş hacmine bağlı olarak ve yönetim performansını artırmak amacıyla, yeni bir organizasyonel yapılanmaya gidildi. Pazarlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Ayşe Tuncel, KIA Grup Direktörü oldu. Mali İşler Direktörü olarak görev yapmakta olan Anıl Karaca ise Kiralama Grup Direktörü görevini üstlendi. Bünyesinde KIA, Garenta, Çelik Motor Filo ve ikinciyeni.com markaları bulunan Çelik Motor, 2016’ya yeni organizasyonel yapılanmasıyla başlangıç yapacak. 

Ayşe Tuncel, Mart 2007 – Mart 2012 tarihleri arasında Anadolu Elektronik Pazarlama’da Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Nisan 2012 – Aralık 2015 tarihleri arasında ise Çelik Motor’da Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilen Tuncel, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren, KIA Grup Direktörü olarak görevine devam edecek. 

Ağustos 2004’ten bu yana Anadolu Grubu’nda çalışmalarını sürdüren Anıl Karaca, Efes Bira Grubu’ndaki kariyerinin ardından, Mayıs 2014 – Aralık 2015 tarihleri arasında Çelik Motor’da Mali İşler Direktörü olarak görev yaptı. İngilizce ve Almanca bilen Karaca, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Çelik Motor Kiralama Grup Direktörü görevini üstlenecek.

İLGİLİ HABERLER