Bosch’un yeni reklam filmi yayında

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin buzdolaplarının HydroFresh çekmecesi için hazırlanan reklam filmi, televizyon kanallarında yayımlanmaya başlandı. Filmde, sebze ve meyveleri çok uzun süre taptaze tutan HydroFresh çekmecesi için çok basit ama çarpıcı bir anlatım seçildi. Çekmeceye yeni konan elmalardan birini alan delikanlıya anne “önce eskileri bitirin” diye sesleniyor. Delikanlı, çekmecede farklı köşelerde duran elmalardan hangisinin “eski” olduğunu anlamaya çalışıyor. Eviriyor çeviriyor, kokluyor, yokluyor ve sonunda her ikisinden de birer ısırık alıyor ama yine de hangisinin “eski” olduğunu bulamıyor.

Bosch’un HydroFresh çekmecesinde sebze ve meyveler çok uzun süre taptaze
İki kat daha uzun süre tazelik sunmasıyla çok ayrıcalıklı olan HydroFresh çekmecesini ve günlük hayata kattığı değeri anlatan Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, “Bosch buzdolaplarımızın sahip olduğu HydroFresh çekmecesi pek çok mevsim sebze ve meyvesini taptaze ve sağlıklı tutmanın en akıllı yolunu sunuyor. Mükemmel saklama koşulları sunan HydroFresh teknolojisi, vitamin ve nem kaybını önleyerek sebze ve meyvelerin besin değerlerini daha uzun süre muhafaza ediyor ve yiyecekleri iki kat daha uzun süre taze tutuyor. Böylece de meyvenin eskiden beridir mi buzdolabında durduğu yoksa yeni alınıp mı buzdolabına konmuş olduğunu ayırt etmek pek mümkün olmuyor. HydroFresh çekmecesinin bu eşsiz tazelik özelliğini reklam filmimizde aracılığıyla bir anne-oğul diyaloğu üzerinden anlatıyoruz” dedi.

Bosch’un HydroFresh çekmecesi küçük bir ayrıntı ama hayatımızda fark yaratıyor
Filmle ilgili Altıncı Duyu Reklam Ajansı’nın verdiği bilgiler şöyle: “Bosch, küçük ayrıntılar üzerine geliştirdiği teknolojilerle fark yaratan bir marka. Daha önce hiç üzerinde düşünmediğiniz ama birinin sizin yerinize düşünüp hayata geçirdiğini görünce, ne kadar önemli olduğunu fark ettiğiniz şeyler bunlar. HydroFresh çekmecesi de bunlardan biri. Çekmecede, havayla teması tamamen ya da kısmen kesen küçük bir kilit sistemi var. Bu kilidi sağa ya da sola çekerek, sebze ya da meyveler için daha uygun bir ortam yaratarak daha uzun koruma sağlayabiliyorsunuz. Bosch’un HydroFresh çekmecesinin, o ana kadar kafa yormadığınız bu ayrıntısının hayatımıza getirdiği farkı, dolaylı hiçbir anlatıma girmeden, bir delikanlı aracılığıyla herkesin deneyimlemesini istedik.”

Filmin Künyesi
Reklam Ajansı: Altıncı Duyu Reklam Film ve Komünikasyon Tic. A.Ş.
Reklamveren: BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Bosch)
Ürün: Bosch HydroFresh Buzdolabı
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Yapım Şirketi: Kala Film
Müzik: Temel Zümrüt

İLGİLİ HABERLER