Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek olan “Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi” 7-8 Mart tarihlerinde düzenlenecek.

Bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan “Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi” düzenlenmeye ilk başladığı günden beri; alanında lider, birçok öğrencinin hayali olan yöneticiliği-yönetimi ve liderliği her ayrıntısıyla işleyen, Türkiye’nin ilk ve en prestijli öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün organizatörlüğünü yaptığı bütün üniversite öğrencilerine açık bir kariyer zirvesidir.

Daha önceki yıllarda Murat Özyeğin, Nevzat Aydın, Charlotte Lamprecht gibi önemli yönetici ve liderleri ağırlayan Yönetim ve Liderlik Zirvesi, bu sene de her yıl olduğu gibi Boğaziçi Üniversitesi’nin en ikonik binası olan Albert Long Hall’de 7-8 Mart tarihinde düzenlenecek.

Etkinlikte bu sene; Yapı Kredi, Vodafone, Unilever, British American Tobacco, Yıldız Holding, Anadolu Grubu, Nestle, Philip Morris gibi alanında lider şirketlerin katılımıyla liderliğin geleceğine ışık tutulacak.

Zirvede; Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Pfizer Türkiye Genel Müdürü Cem Açık ve birçok liderin ilham verici konuşmalarını, liderlik tecrübelerini ve yönetimde karar alma yöntemlerini ve karar alma mekanizmalarını, yaklaşık 500 üniversite öğrencisine anlatacak.

Ayrıntılı bilgi ve biletler için https://yonetimveliderlikzirvesi.ikboun.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER