Bircom’un yeni Kurumsal Satış ve Pazarlama Direktörü Ece Akçeol oldu

Ece Akçeol, Bircom’un Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

Bircom’un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne teknoloji sektörünün deneyimli ismi Ece Akçeol atandı. Stratejik iş geliştirme, satış ve pazarlama yönetimi, kanal yönetimi, iş geliştirme, B2B ve B2C pazarlama, organizasyonel liderlik ve ürün yönetimi alanlarında yetkin olan Akçeol, Bircom’da satış ve pazarlama ekibine liderlik edecek.

En son Profen Group bünyesindeki Ict Telecommunication’da Genişbant Satış ve Operasyonlar direktörü olarak görev yapan Akçeol, kariyerine 2005 yılında Garanti Bankası’nda Satış Müdürü olarak başladı. Vodafone, Balkan Telekom gibi telekomünikasyon şirketlerinde görev yapan Akçeol, teknoloji sektöründeki deneyimini Ocak 2020 itibarıyla Bircom’a aktarıyor.

1998 yılında TED Ankara Koleji’ni biteren Akçeol, 2002’de Bilkent Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu.

Stratejik iş geliştirme, satış ve pazarlama yönetimi, kanal yönetimi, iş geliştirme, B2B ve B2C pazarlama, organizasyonel liderlik ve ürün yönetimi alanlarında yetkin olan Akçeol, Bircom Kurumsal Satış ve Pazarlama ekibine liderlik edecek.

İLGİLİ HABERLER