Bingo’nun yeni yüzü Eda Taşpınar

İmza Serisi’nde gerçek parfüm kokusu ve yumuşatıcının güçlü etkisi bir araya geldi. Konsantre yumuşatıcı markalarından Bingo, İmza Serisi’nin yeni yumuşatıcıları Hipnoz, Tutku ve Tılsım ile parfüm sürme ihtiyacını ortadan kaldırarak, Türk kadınlarına “Bingo ile parfümü giyin” diyecek.

Bingo Soft İmza Serisi’ni tanıtmak amacıyla basın toplantısı düzenledi. Fransız Kozmetik Parfüm Geliştirme Direktörü David Beilvert ve kampanyanın reklam yüzü Eda Taşpınar’ında yer aldığı lansmanda İmza Serisi’ne ait dateylar gazetecilerle paylaşıldı.

Basın lansmanında ilk olarak söz alan Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Gülhan Eğilmez, ev bakımı ürünlerinde, “koku”daki iddialarını belli etmek için dünyaca ünlü kozmetik parfümlerini üreten şirketlerin kapısını çaldıklarını söyledi. Eğilmez, “İşte tam da bu noktada, bu çok özel parfümleri tasarlayan David Beilvert ve ekibi ile yollarımız kesişti. İsteklerimiz doğrultusunda, heyecanımızı ve hayallerimizi onlarla paylaştık. Onlar da bizim enerjimizden öyle etkilenmiş olmalı ki bu özel seriyi ortaya çıkardılar” dedi. Toplantıda konuşan David Beilvert da “Bingo, herkesin izlediği yoldan farklı olarak sadece güzel kokan bir yumuşatıcı değil, özellikle kadınların algısında, vazgeçemediği ancak kullanmaya da kıyamadığı parfümü ile eş değer bir ürün tasarlamak istiyordu. İşte bu yüzden ben ve ekibim, Paris’te, Bingo ekibi ile gece gündüz çalıştık ve sadece kozmetik parfümlerde kullanılan özleri keşfettik” diye konuştu.

Kampanyanın reklam yüzü Eda Taşpınar ise, “Tenime parfüm sürmediğimi duyan Bingo ekibi, bu kampanyayla ilgili beni, dünyaca ünlü Fransız parfümörlerin imzasını taşıyan Tutku, Tılsım ve Hipnoz ile tanıştırdı” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERLER