BigChefs menüsünü moda kataloğuna çevirdi

 BigChefs, 2020 İlkbahar-Yaz menüsünü Türk perakende sektörünün renkli dünyası ile birleştirerek “Gururla Bizden” temasıyla misafirlerine sunuyor. BigChefs’in yepyeni lezzetlerinin de yer aldığı Gururla Bizden, Türkiye’nin önde gelen 23 markasına ait ürünleri sergileyen tasarımıyla fark yaratıyor.

BigChefs,  müşteri deneyimi tarafındaki farklılığını sıradışı bir menüyle misafirlerine sunuyor. Türk perakende sektörünün renkli evrenini 2020 İlkbahar-Yaz menüsüne taşıyarak “Gururla Bizden”i yaratan marka, bu yenilikçi çalışmada 23 farklı marka ile iş birliği yapıyor.

Kıyafetten aksesuara birbirinden özgün ürünlerini Gururla Bizden ile sergileme olanağı bulan 23 marka, BigChefs’in 10’u yurt dışında yer alan ve her yıl 7 milyon misafir ağırlayan 64 şubesiyle ürünlerini tüm dünyayla paylaşma fırsatı yakalıyor.

Çizgi dışı tasarımı ve içeriğiyle bir ilke imza atan Gururla Bizden’e, Altınbaş, Atelier Rebul, Avva, Bee Goddess, B&G Store, Damat Tween, Derimod, İpekyol, Join Us, Kiğılı, Koton, LC Waikiki, Machka, Mavi, Mudo, Nanu, Roman, Selamlique, Sevan Bıçakçı, Silk and Cashmere, Twigy, Twist markalarının yanı sıra, tarihçi ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç kitabıyla destek veriyor.

Lezzetin perakende ile bütünleşen ruhu

Adeta bir moda dergisi niteliğindeki Gururla Bizden’in tasarımında, BigChefs’in yepyeni lezzetlerinin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen 23 markasının ürünleri kullanıldı. Menünün görsel tasarımı için, profesyonel modellerle fotoğraf çekimleri gerçekleştirilirken, modeller markaların üretimi olan giyim, ayakkabı ve aksesuarları sergileyerek poz verdi.

“Birlikte büyümeye ilham veren çalışma”

Gururla Bizden’le ilgili olarak BigChefs Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Cizreli de düşüncelerini dile getirdi. “Yaratıcılığı ve yepyeni konseptiyle ülkemiz için bir ilk olan projemizi hayata geçirmekten çok büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz” diyen Cizreli,  “Çalışmamızın yarattığı Türkiye sinerjisi bizim için olduğu kadar, birlikte çalıştığımız markalar için de çok kıymetli. Türkiye’nin çok farklı sektörlerinden bir araya gelerek katma değer yaratmaya ve birlikte büyümeye odaklandık. Güçlerimizi birleştirerek gerçekleştirdiğimiz Gururla Bizden’in farklı sektörlere de ilham olmasını diliyoruz” dedi.

Gururla Bizden Menü Künyesi

Reklamveren: BigChefs
Reklam Ajansı: Telepati
Fotoğrafçı: Emre Doğru
Yapım Şirketi: Close Up
Styling: Nazlı Alaca
Food Stylist: Elif Yardımcı
Yemek Fotoğrafçısı: Gökhan Gökmen
Müzik: DJ Ogün Dalka
Backstage: Atakan Merdan

İLGİLİ HABERLER