Beypazarı maden suyu meyve aromalı serisi yeni şişesinde

Meyve aromalı serisine yeni eklenen çeşitleriyle Beypazarı Madensuyu yaz sofralarını renklendirmek için hazır! Beypazarı Madensuyu, yeni ürünleri Karadut-Frenk Üzümlü ve Mango-Ananas ile, bugüne dek şerbet ve meyve suyu kategorisinde tüketiciyle sunulan tatları, maden suyu severlerle buluşturup farklı bir lezzet ve serinleme deneyimi sunuyor. Doğal maden suyu keyfini meyve lezzetiyle birlikte yaşamak isteyenlerin tercihi olan meyve aromalı maden suları diğer gazlı ürünlere de sağlıklı bir alternatif oluşturuyor.

Beypazarı Maden suyu ailesine yeni katılan Karadut-Frenk Üzümlü ve Mango-Ananas çeşitleri hem düşük kalorili, hem de lezzetli bir içecek arayışında olanların vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

“Beypazarı’nda yepyeni lezzetler var” sloganıyla yola çıkan Karadut-Frenk Üzümlü ve Mango-Ananas aromalı maden suyu, Mayıs ayı itibariyle tüketiciyle buluştu.

Beypazarı Madensuyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan

Beypazarı Madensuyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan, “Meyve aromalı maden suyu özellikle çocuklar ve gençler arasında yükselen bir trend. Yaptığımız araştırmalar sektörümüzde bu kategorinin çocuk ve genç tüketici segmentinde yüksek bir büyüme potansiyeli olduğunu gösteriyor. Gazlı içecek kategorisinde sağlıklı ve lezzetli içecek tercih edenler tüketicilerimizin talep ve beğenilerini dikkate alarak geliştirdiğimiz yeni ürünlerimiz deneyenlerden tam not aldı. Alternatiflerimiz arasından favorilerini, tüketicilerimize sorduk. Onlardan gelen yorum ve değerlendirmelerle yeni çeşitlerimize karar verdik. Beypazarı Meyve Aromalı Maden Suları, kendine has, iddialı lezzetleriyle, sağlık ve lezzeti bir arada arayanlar için en ideal seçeneği sunuyor.

Kalitemizden ödün vermeden, tüketicilerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak hep daha iyi ve daha farklı olanın peşindeyiz. Bu konuda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yeni şişeler tüketiciyle buluşuyor

Beypazarı meyve aromalı maden suları yeni ürünlerinin yanı sıra yenilediği şişeleriyle de raflarda yerini almaya başladı. Marka Türkiye’de bir ilk olan ergonomik yeni dizayn yeşil cam şişesi inovatif tasarımıyla da dikkat çekiyor.

 “İnovasyon odaklı bakış açımızı göstermek açısından önemli bir adım”

İşin inovasyon tarafında tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini doğru okuyanların kazandığı bir dönemden geçildiğini ifade eden Beypazarı Madensuyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan, “Beypazarı olarak son dönemde yeni yatırımlarla makine parkurumuzu geliştirdik. Nisan ayı itibariyle devriye aldığımız yeni üretim hattımızla üretim kapasitemizi yüzde 30 oranında arttırdık. Yenilikçi ürünlerimizle sektörümüzde öncü bir duruşumuz var. Bugüne kadar çıkardığımız ürünlerden yola devam edemeyen hiç olmadı, tam tersine başarı grafiklerimiz her zaman yükseldi. Arkasında büyük bir Ar-Ge süreci yatan yeni şişe ve ürün gamımızla da benzer bir grafiği göreceğimize inanıyoruz. ” dedi. Ercan sözlerini şöyle dürdürdü: Markanın tüketiciyle bağını da temsil eden klasik şişelerimiz, sade ve duru tasarımıyla adeta maden suyuyla bütünleşmiştir. Bu nedenle yeni dönemde de klasik şişelerimizden vaz geçmiyor ve sade maden suyumuzu klasik şişeleriyle tüketicimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

İLGİLİ HABERLER