Bayram harçlığı geleneğine yeni boyut: “Dijital Harçlık”

Türkiye’nin ilk ve en yaygın dijital cüzdanı BKM Express’in “Para İste” özelliğini kullananlar cep telefonları üzerinden akrabalarından harçlık talep edebilecekler. BKM Express’in bayrama özel kampanyası kapsamında yeni üye olan kullanıcılar arasından para isteyen her 10. kişiye BKM Express’le yapacağı ilk alışverişinde 50 TL indirim verilecek.

Türkiye’nin dijital cüzdanı BKM Express, “Para İste” özelliği ile bayram harçlığı geleneğine “dijital” bir boyut kazandırıyor. BKM Express kullanıcıları, Kurban Bayramında bayram ziyaretine gidemedikleri aile büyüklerinden BKM Express’in “Para İste” özelliğini kullanarak harçlık isteyebilecekler. BKM Express kullanıcılarının tek yapmaları gereken diledikleri bayram harçlığı tutarını belirleyerek SMS, WhatsApp ya da e-posta aracılığıyla akrabalarına iletmek.

Kurban Bayramı boyunca 50 TL indirimli “Harçlık Avı” kampanyası
BKM Express “Para İste” özelliğini kullananlara yönelik bayrama özel “Harçlık Avı” kampanyasını başlattı. 15 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında yapılacak kampanya kapsamında BKM Express’e yeni üye olan ve “Para İste” özelliğini kullanarak akrabalarından harçlık isteyen her 10’uncu kullanıcıya, BKM Express’le yapacakları ilk alışverişlerinde 50 TL indirim verilecek.

Ayrıntılı Bilgi;
www.bkmexpress.com.tr/harclikavi

BKM Express “Para İste” özelliğinin detayları için;

 

 

İLGİLİ HABERLER