Banabi ve Can Yayınları’ndan kitap kurtlarına özel seri

Banabi ve Can Yayınları, Banabi kullanıcılarına özel olarak dünyaca ünlü yazarların öykü derlemelerinden oluşan bir seri hazırladı. 

Yemeksepeti’nin 13 şehirde hizmet veren online market ürünleri sipariş platformu Banabi, Can Yayınları iş birliği ile evde daha çok vakit geçirdiğimiz bu dönemde kitapseverler için bir iş birliğine imza attı.

Yemeksepeti Banabi ve Can Yayınları; kapak tasarımında Banabi renklerinin kullanıldığı ve sadece Banabi kullanıcılarına özel olarak hazırlanan dünyaca ünlü yazarların öykü derlemelerinden oluşan bir seri hazırladı. Bu seri; dünyaca ünlü yazarlar Anton Çehov, Edgar Allan Poe, Oscar Wilde, Guy De Maupassant, Dostoyevski, Jack London, Maksim Gorki, Arthur Conan Doyle, Miguel De Unamuno ve O.Henry’ninöykü derlemelerinden oluşuyor.

“Aydınlık bir toplum ancak çok okuyan bireylerle mümkün olabilir”

Can Yayınları iş birliği ile Banabi’ye özel bir tasarım ile hazırladıkları bu seriyi kullanıcılar ile buluşturmaktan mutlu olduğunu belirten Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Aydınlık bir toplum ancak çok okuyan bireylerle mümkün olabilir. Edebiyat klasikleri ise bu sürecin temel taşları. Çocuklarımızı, ailemizi, arkadaşlarımızı okumaya teşvik etmek bireysel bir tercih değil, toplumsal bir sorumluluk. Yemeksepeti Banabi olarak kullanıcılarımızı kitapların büyülü dünyası ile buluşturarak daha fazla kitap okumaları için teşvik etmek ve geçtiğimiz yaz aylarına göre daha fazla evde zaman geçirdiğimiz bugünlerde kullanıcılarımıza okuma keyfini yaşatmak bizim için önem taşıyor” dedi.

Bu projeden dolayı mutluluklarını dile getiren Can Yayınları Genel Müdürü Ali Granit ise, “Can Yayınları olarak okurlarımıza ulaşabileceğimiz yeni kanallara çok önem veriyoruz. Bu bağlamda, Yemeksepeti Banabi’yle yaptığımız iş birliği sayesinde Yemeksepeti kullanıcıların da kitaplarımıza erişimini kolaylaştırmış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Projemizin daha çok başlıkla büyüyerek, uzun soluklu bir iş birliğine dönüşmesini temenni ediyorum.” dedi.

Kampanya kapsamında kullanıcılar 60 TL ve üzerindeki siparişlerde bu özel seriden diledikleri bir kitaba ücretsiz olarak sahip olabiliyorlar. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar; 60 TL ve üzerindeki siparişlerinde ek olarak, uygulamadaki kampanyalar kısmından kitap bölümünü seçerek ‘ürünlere git’ butonuna tıklayıp diledikleri kitabı sepetlerine ekleyebiliyorlar.

İLGİLİ HABERLER