Azerbaycan iş dünyasına Türkiye’den PR dersleri için geri sayım başladı

 

MPR İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Meral Saçkan Bakü’de, Azerbaycan iş dünyası profesyonellerine eğitim programları sunan Business Management School’da halkla ilişkiler eğitimi verecek.

 Yılda 4 defa gerçekleşecek sertifika programının ilki Mart ayında Bakü’de başlıyor. Pazarlama yönelimli halkla ilişkiler, kriz iletişimi ve kurumsal itibar eğitimi verecek olan Saçkan, 30 yıllık meslek hayatından somut örnekleri katılımcılarla paylaşacak. 16 saatlik sertifika programı, Business Management School’un Bakü’deki merkezinde gerçekleşecek.

Meral Saçkan konuyla ilgili: “Bugün, itibar yaratmak ve o itibarı korumak, 30 yıl öncesine göre daha zor. Markaların rakiplerinden farklılaşması için yeni ve etkili yollar denemesi gerekiyor. Bu nedenle iletişim ve pazarlamacıların kendilerini geliştirmesi, iletişim dünyasının değişimini anlaması gerekiyor. 30 yıllık meslek hayatımda, iletişim yönetiminin değişimini ve dönüşümünü bizzat yaşayarak gördüm. Mart ayında Business Management School organizasyonuyla Bakü’de gerçekleştireceğimiz eğitimde, bu deneyimleri Azerbaycanlı profesyonellerle paylaşmaktan çok mutlu olacağım.” dedi.

 

 

İLGİLİ HABERLER