Avea’dan yeni gençlik markası: “Woops”

Avea, müşteri odaklı hizmet yaklaşımının kapsamını genişleterek gençlik segmentine yönelik yarattığı yeni markası Woops’u gençlerin hizmetine sunuyor. Avea, Woops çatısı altında ilgi çekici, sürekli ve üstün fırsatlar sunarak, rekabette farklılaşmayı hedeflerken, gençlerde de alışkanlık yaratmayı amaçlıyor.

Avea, gençlik segmentinde genel pazar payının üzerinde
Gençlik segmentinde, genel pazar payının üzerinde bir orana sahip olan Avea, bu güçlü altyapısını kullanarak Woops ile gençliğin ritmini yakalamayı ve Woops ile gençlerin hızlı değişen dünyasına, her hafta değişik bir teklifle cevap vermeyi hedefliyor.

Dakika, SMS ve internet kapsamında, gençleri 2 milyon 97 bin 151 paket seçeneğiyle sorunsuz ve sınırsız bir iletişim dünyasına davet eden Woops’ta, her yöne 6 ay boyunca 1TL’ye SMS fırsatından, gençlere özel olarak yüzde 50 indirimli 8TL’ye 100 MB chat paketine kadar birçok avantajlı paket yer alıyor.

Yeni markası Woops ile her hafta farklı kampanya sunarak 1 yılda 52 kampanyaya imza atıp Türkiye’deki 15 milyonluk genç nüfusun büyük bölümüne ulaşmayı amaçlayan Avea; bu kapsamda abone tabanını büyütmeyi ve müşteri bağlılığını da pekiştirmeyi hedefliyor.

“2 milyondan fazla kişiselleştirilmiş paketle gençlere hoşgeldiniz diyoruz”
“Fonksiyonel fayda açısından daha güçlü oluşumuz ve yaratacağımız teklif dinamizmi sayesinde, taklit edilmesi ve cevap verilmesi zor bir gençlik markası yarattık” diyen Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk; “Hedefimiz, gençlerde ‘Acaba sıradaki ne olacak?’ merakını canlı tutarak; rekabette farklılığı yakalamak. Woops çatısı altında ilgi çekici ve benzersiz fırsatlar sunarak ‘Woops’da sürekli bir şeyler oluyor’ algısını yerleştirip güçlendirmek istiyoruz. 2 milyondan fazla ihtiyaca göre, mikro düzeydeki kişiselleştirilmiş paketle gençlere hoş geldiniz diyoruz” dedi.

İLGİLİ HABERLER