Artı 15. yaşını kutladı

Artı İletişim Yönetimi, 15. yaşını Neolokal’de bir partiyle kutladı. 15. yaş vesilesiyle Artı’nın kurum kimliği de yenilendi.

“İletişime artılar katma hedefiyle” 2004 yılında kurulan Artı İletişim Yönetimi, sektördeki 15. yılını kutluyor. 15. yıl vesilesiyle kurum kimliğini de yenileyen Artı, 12 Şubat akşamı Neolokal’de bir parti düzenlendi.

Partiye Artı’nın hizmet verdiği markaların yöneticileri, iş ortakları, iletişim sektörünün temsilcileri, sanatçılar, gazeteciler ve influencer’lardan oluşan çok sayıda davetli katıldı. Şef Maksut Aşkar’ın sunumu ve DJ Murat Tokuz’un performansıyla davetliler bu özel gecenin keyfini yaşadı.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) ve Türkiye Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyesi olan Artı’nın hizmet verdiği markalar arasında; Amazon Web Services (AWS), Ant Yapı, Armut, Avis, Bayer, Birmot, BMW, Borusan Otomotiv (iştirakleri Borusan Oto, Borusan Premium Kiralama), Budget, Casper, Delimonti, ENKA Kültür Sanat, Euler Hermes, Facebook, GoDaddy, Instagram, Jaguar, Kilimanjaro, Kiva, Land Rover, Mavi, MINI, Monochrome, Otokoç, Worldcard, Yapı Kredi ve Zipcar bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER