Armut.com kadrosuna üç yeni atama

 

Armut.com, üst düzey üç yeni atama ile daha da güçlendi. Aycan Demirhan, Kategori Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Elif Baş, Kategori Yönetiminden Sorumlu Direktör pozisyonuna getirilirken, Ediz Gür Göcenoğlu ise İnsan Kaynakları Müdürü oldu.

Armut.com, 2015 yılının başından bu yana toplamda 1 milyar TL’lik talep, ayda 1 milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve 5 milyondan fazla sayfa gösterimine sahip oldu.  

Aycan Demirhan hakkında:

Kariyeri boyunca Lehmann Brothers, Credit Suisse ve Pricewaterhouse Coopers gibi global şirketlerde görev alan Aycan Demirhan, Peak Games’teki Strateji Direktörlüğü görevinin ardından armut.com’da Kategori Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Demirhan University of Virginia’dan Ekonomi ve Psikoloji lisanslarının yanı sıra Harvard Business School’dan MBA derecesine sahip.

Elif Baş hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, Anadolu Grubu’nda iş geliştirme ve sonrasında yakala.co’da üst düzey yöneticilik yapan Elif Baş, 2014 yılının Şubat ayından bu yana armut.com bünyesinde İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyordu. Bu görevinde Ev Temizliği‘nde Hemen Rezervasyon modelini başarıyla hayata geçiren Baş, Kategori Yönetimi departmanının oluşturulmasının ardından yeni atama ile Kategori Yönetiminden Sorumlu Direktörlük görevini yürütmeye başladı.

Ediz Gür Göcenoğlu hakkında:

Armut.com’da İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna atanan Ediz Gür Göcenoğlu, öncesinde LinkedIn Türkiye, İsrail ve Güney Doğu Avrupa Yetenek Çözümleri Bölge Müdürü görevini yürütüyordu. Göcenoğlu, Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun.

 

 

İLGİLİ HABERLER