Araştırmada Oyun Değiştiren Yenilikler Konferansı 4 Haziran’da

Araştırmanın gelişimine odaklanan ve geliri sosyal projelere aktarılan tek konferans olan Araştırmada Yenilikler Konferansı’nın beşincisi,  4 Haziran’da Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

Pazarlama ve araştırmanın en sıcak konuları, Ipsos Group Kurucusu ve CEO’su Didier Truchot’nun katılımıyla, alanında uzman global araştırmacılarla ve Vural Çakır’ın Konferans Başkanlığında gerçekleştirilecek.

Ayrıca, 7 Haziran Seçimlerinin hemen öncesinde uzmanlar ekonomik ve sosyal açıdan Türkiye senaryolarını değerlendirecek.

Bu yılki teması “Oyunu Değiştirenler” olarak belirlenen konferansla ilgili Ipsos Türkiye CEO’su Sidar Gedik şunları iletti: “Ipsos Türkiye,  araştırma sektörünün büyümesi, gelişmesi, yenilikleri yakalayabilmesi ve bu sayede tüm sektörlerin rekabet edebilir hale gelmesini sağlamak amacıyla bu tür platformları oluşturmada öncülük ediyor. Oyunu değiştirenler olarak araştırma sektöründeki oyun değiştiren yenilikleri 4 Haziran’da katılımcılarla paylaşacağız.”

Araştırmada Yenilikler Konferansı, alanında saygın uzmanların en yeni bilgilerini ülkemizdeki araştırma sektörünün hizmetine sunmanın yanında bir sosyal sorumluluk kampanyasına da hayat veriyor.

Ebru Baki’nin moderatörlüğünde yapılacak konferansın gelirleri bu yıl Kadına Şiddete Karşı Mücadeleye destek vermek için Mor Çatı Dayanışma Merkezi ve Sığınağı’na aktarılıyor.

Daha detaylı bilgi için: www.arastirmadayenilikler.com

İLGİLİ HABERLER