Aras’tan farklı ihtiyaçlara farklı çözümler

Aras Kargo, ertesi sabah erken teslim edilmesi gereken acil kargo gönderileri için “Aras Günaydın” hizmetini yeni reklam kampanyasıyla hatırlattı. Aras Kargo, yurtdışında ‘overnight’ kargo olarak bilinen, akşam 17:00’ye kadar şubeye teslim edilen gönderinin adresine ertesi sabah saat 10:00’da teslim edildiği “Aras Günaydın” hizmetini yeni bir reklam kampanyasıyla hatırlattı. 

Sabah ritüellerinin konu edildiği bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik iki ayrı reklam filmi, “Sizin için sabah erken teslim önemliyse, Aras Günaydın hizmeti tam size göre” mesajı veriyor. Kurumsal müşterilere yönelik filmde, sabah iş yerini açan bir esnafın sabah rutinini, bireysel müşteriye  yönelik filmde ise, beyaz yaka bir çalışanın işe gitmeden önceki sabah ev hallerini izliyoruz. Her iki filmin sonunda, Aras Günaydın beklenen gönderiyi kapıya getiriyor. Kampanyanın bir hafta sonra yayına giren üçüncü reklam filmi ise Aras Günaydınla gönderilen kargonun sabah yolculuğu sırasında Aras Kargo’daki sabah iş akışını ve seslerini yansıtıyor. 

19 kişilik bir ekibin 2 günde tamamladığı reklam filmleri,  Selamiçeşme ve Moda Aras Kargo şubeleri İkitelli Transfer Merkezi’nde çekildi. 

Kampanya Künyesi:

Reklamveren: Aras Kargo
Reklamveren Temsilcisi: Burçun İmir, Banu Karaman, Beliz Şekerefeli
Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar
Yaratıcı Ekip: Kemal Hayit, Zafer Kulunk, Gözde Menemenlioğlu 
Stratejik Planlama: Zeynep Demirci, Nilay Akhan
Müşteri İlişkileri: Cihan Gediz, İrem Karadon
Prodüksiyon Firması: İkinci Parti
Yönetmen: Sercan Çuhadar
Görüntü Yönetmeni: Sercan Çuhadar
Kostüm Tasarım: Hasan Tahsin Yılmaz
Dublaj Sanatçısı: Volkan Severcan
Müzik: Kerem Doğrar-Tricks
Mecra: Televizyon

İLGİLİ HABERLER