Anneler Gününde annelere en güzel hediye Boyner’den

Boyner, Anneler Günü’ne özel yaptığı kampanyalara bu yıl da bir yenisini ekledi. Cheil Worldwide Türkiye işbirliğiyle hayata geçen enguzelhediyem.com; pırlanta gibi evlatlara, annelerine en güzel hediyeleri en eğlenceli şekilde kazanma fırsatı veriyor. 

Geniş ürün yelpazesiyle, özel günlerde hediye almak için Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında gelen Boyner, Anneler Gününe özel eğlenceli bir dijital kampanya hazırladı.

enguzelhediyem.com adresindeki mikro sitede, katılımcılar ilk olarak annelerinin tepkilerini, tercihlerini ve hatta en komik hallerini içeren 6 soruluk eğlenceli testi yanıtlıyor ve nasıl bir anne tarafından büyütüldüklerini gösteriyor. Test sonucunda çıkan; Tabiat Ana, Terliksi Anne, Anne Arrabbiatta, Örüncek Anne ve Alkali Anne gibi anne tipleriyse, en az testin kendisi kadar komik ve eğlenceli.

Üstelik bu testi çözüp hediyesini seçenler, en anlamlı Anneler Günü mesajılarını da yazarak Boyner’den anneleri için en güzel hediyeyi kazanma şansı yakalıyor. Dijital kampanya Cheil Worldwide Türkiye imzasını taşıyor. http://www.engüzelhediyem.com

İLGİLİ HABERLER