#AnkarayıSeviyorum Sosyal Sorumluluk Kampanyası başladı

 

Ankara Ticaret Odası (ATO), başkent Ankara’da yaşanan elem terör saldırılarının ardından Kızılay, Ulus ve Tunalı Hilmi Caddesi civarında esnafın yaralarını sarmak ve halkı yeniden sokaklara çıkarıp, alışveriş yapmalarına teşvik etmek amacıyla #AnkarayıSeviyorum adlı sosyal sorumluluk kampanyasını başlatıyor.

Kendi içinde iki ayağı bulunan sosyal sorumluluk kampanyasının, birinci bölümünde yaşanan terör saldırılarının ardından, her an kötü olaylar olacakmış hissini duyan, yaşanan olaylara ait görüntülerin ve anıların istemsiz bir şekilde zihne gelmesi gibi durumları yaşayan Ankara halkının, içinde bulunduğu ruhsal durumdan uzaklaştırılması hedefleniyor. 

Kampanyanın ikinci bölümünde alışveriş yapma oranın oldukça düştüğü Ankara’da, ekonomik olarak olumsuz etkilenen Ankara esnafının yaralarını sarmak amaçlanıyor.

Sosyal medya ile entegreli olarak kurgulanan kampanya, vatandaşlarımızın Ankara’ya olan sevgilerini, hashtag aracılığı ile bildirmelerine olanak sağlıyor.

Kampanya, 25 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese çekilişle 3 Mercedes CLA ya da 40 Fiat Egea’dan birini kazanma şansı sunuyor. 

#AnkarayıSeviyorum adlı sosyal sorumluluk kampanyasının açılışı 29 Nisan Cuma günü, saat 10.00’da Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Bülent Tüfenkçi’nin katılımıyla JW Marriott  Hotel Ankara’da yapıldı.

 

İLGİLİ HABERLER