Anadolu Efes ve AHBAP: “Dayanışma Birlikte Güzel” diyor

Anadolu Efes koronavirüsten etkilenen eğlence sektörü çalışanları ve ailelerinin mağduriyetini azaltmak amacıyla AHBAP Derneği ile iş birliği gerçekleştirdi. “Dayanışma Birlikte Güzel” diyen Anadolu Efes, kampanya kapsamında AHBAP Derneği’ne 1 milyon TL’lik bağışta bulundu.

Anadolu Efes’ten yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Yeme içme ve eğlence sektöründe binlerce işletme, COVID-19 nedeniyle kepenk kapatmak zorunda kaldı. Yıllardır bu sektöre emek veren garson, komi, aşçı, barmen gibi binlerce çalışanın bu zorlu döneminde yanında olabilmek için harekete geçtik.

Türkiye’nin yardımsever ve iyiliksever derneklerinden AHBAP ile birlikte, etkilenen sektör çalışanlarına, ailelerinin de temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için alışveriş kartları ulaştıracağız.

Bugünleri birbirimize kenetlenerek, en kısa sürede atlatmayı ve tüm paydaşlarımızla sağlıklı günlerde yeniden buluşmayı diliyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için AHBAP web sitesini (ahbap.org) ve Anadolu Efes sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.”

Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent, Anadolu Efes ile gerçekleştirdiği iş birliğini sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

İLGİLİ HABERLER