Anadolu Efes Spor Kulübü’nden iletişim kampanyası: “#Unutulmayacaksezon”

Anadolu Efes Spor Kulübü; Turkish Airlines EuroLeague ile ING Basketbol Süper Ligi liderliği ve Cumhurbaşkanlığı Kupası şampiyonluğu ile tamamlanan 2019 – 2020 sezonu için özel bir iletişim kampanyası başlattı.

2019 – 2020 sezonunda Turkish Airlines EuroLeague’de oynadığı 28 maçın 24’ünü, ING Basketbol Süper Ligi’nde de sahaya çıktığı 23 maçın 21’ini kazanan ve Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı 12. kez kazanarak çok önemli bir başarıya imza atan Anadolu Efes Spor Kulübü, hatıralara kazınan bu sezonu daha da unutulmaz hale getiriyor.

Tüm paylaşımlar tek bir internet sitesinde toplanacak

Anadolu Efes Spor Kulübü, taraftarlardan çok yoğun ilgi gören yeni iletişim kampanyası için bir mikro internet sitesi de hazırlayacak. Tüm paylaşımların, mesajların, fotoğrafların ve videoların yükleneceği internet sitesinde taraftarlar hem kendilerinin hem de diğer taraftarların yaptıkları paylaşımlara kronolojik sıra ile tekrar tekrar bakabilecek. Anadolu Efes Spor Kulübü, tüm basketbolseverleri bu kampanyanın bir parçası olmaya ve sosyal medya platformlarında #UnutulmayacakSezon ve #BenimYerimBurası etiketleri ile paylaşım yapmaya davet ediyor.

İLGİLİ HABERLER