Amadeus Türkiye Genel Müdürü Eric Willems oldu

 

Amadeus’un Türkiye ofisi Genel Müdürlüğü’ne Eric Willems getirildi. 1 Şubat 2016 itibariyle görevine başlayan Willems, Amadeus BT Grubu’nun Türkiye pazarındaki kurumsal stratejilerine yön verecek.

Willems, 20 yılı aşkın süredir Amadeus bünyesinde görev alan ve şirketin hem Türkiye’deki hem de küresel başarılarına büyük katkıda bulunan Nil Canal’dan görevi devralacak. Canal danışman olarak Amadeus’un operasyonlarına destek vermeye devam edecek.

Havacılık ve Konaklama sektöründe 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Eric Willems Hollanda’da MTRO Üniversitesi Turizm Yönetimi bölümünü bitirdikten sonra Orlando Disney Üniversitesi’nde ve Londra’da Delta Hava Yolları şirketinde Yönetim Becerileri ile ilgili çeşitli eğitimler aldı.

Eric Willems hakkında:

Willems 2000-2003 yılları arasında Delta Hava Yolları Londra bölge ofisinde Uluslararası Satış Geliştirme Koordinatörü; 2003-2004 yılları arasında İstanbul Conrad Oteli’nde Pazarlama Müdürü; 2004 – 2007 yılları arasında Gulf Air Havayolları’nda Türkiye Genel Müdürü; 2007-2010 yılları arasında Qatar Havayolları Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Bölge Müdürü; 2010-2011 yılları arasında Airmark Havayolları’nda Seyahat Servisleri & Yolcu Hizmetleri Direktörü; 2012 yılında Özyeğin Üniversitesi‘nde Danışma Kurulu Üyesi; 2012-2014 yılları arasında Çelebi Hava Servisi’nde Ticaret ve Yer Hizmetleri ve Global İş Geliştirme Başkanlığı’na bağlı Proje Direktörü görevlerini üstlendi.

Eric Willems Amadeus Türkiye ekibine katılmadan önce Batı Göz Sağlık Grubu’nda Uluslararası Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapıyordu.

 

 

İLGİLİ HABERLER