Alex de Souza Türkiye Finans’a transfer oldu

Finansör Kart reklamlarında oynayan ünlü futbolcu Arda Turan’ın ardından Türkiye Finans şimdi de Brezilyalı futbolcu Alex de Souza ile anlaştı. Alex de Souza ile birlikte Samet Güzel de reklam filminde oynayacak. İkili reklam filminde, Türkiye Finans’ın müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği başka bir ürününün tanıtımını yapacak.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Arda Turan ile başladıkları reklam kampanyalarına yine tüm dünyada başarısını kanıtlayan Alex de Souza’yla devam etmenin banka adına büyük bir katma değer sağlayacağını belirtti. “Bu yeni reklam filmimizle müşterilerimize verdiğimiz önemi ve onlara yönelik sunduğumuz çözümleri bir kez daha vurgulamayı hedefliyoruz” diyen Gürerk, Arda Turan ile başlayan iletişim ataklarının Alex de Souza ile devam ettiğini söyledi.

Alex de Souza ile çekimleri gerçekleştirilecek reklam kampanyası, Manual Effect reklam ajansının imzasını taşıyor. Kampanyanın yönetmenliğini Doğan Tanyer üstlenirken, çekim ve prodüksiyonları ise Neverland firması gerçekleştirecek.

İLGİLİ HABERLER