Akbank’ın katkılarıyla Trend Blenders başlıyor

Akbank katkılarıyla gerçekleştirilen ve günümüzün önemli konu başlıklarını ele alacak olan Trend Blenders başlıyor! İlki 23 Temmuz saat 16:00’da Dijital ve Deneyim Tasarımının Geleceği başlığıyla gerçekleşecek sanal etkinlik serisi Marketing Türkiye sosyal medya platformlarında canlı olarak yayınlanacak.

Üç ayaklı bir dijital etkinlik serisinin ilki olan Trend Blenders: Dijital ve Deneyim Tasarımının Geleceği’nde iç ve dış müşterinin dijital deneyimi, alanında uzman isimler tarafından uçtan uca ele alınacak. Ağustos’ta İnsan ve Kültürün Geleceği, Eylül’deyse Marka ve İletişimin Geleceği konularını işleyecek olan Trend Blenders’ın ilk bölümün konuşmacıları Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı, ETİYA Kurucu Ortağı ve CEO’su Aslan Doğan ve PayU Kurucusu & Mobilexpress CEO’su Emre Güzer olacak.

Burcu Civelek Yüce’nin Anlamlı Dijital Deneyim’i, Mustafa Dalcı’nın Bankacılıkta İç ve Dış Müşteri deneyiminde Trend Blenders bulgularını, Aslan Doğan’ın Deneyim Tasarımını ve Emre Güzer’in ise Açık Bankacılık & Fintech konularını aktaracağı etkinlik, 23 Temmuz Perşembe, saat 16:00’da Marketing Türkiye YouTube, Facebook ve Twitter hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

İLGİLİ HABERLER