AKare İletişim yönetimine dev atama

Seçil Seçer, AKare İletişim Yönetimi’nde Ajans Başkan Yardımcısı olarak görevine başladı.

İstanbul Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Seçil Seçer, çalışma hayatına aynı yıl Om Ajans’ta başladı. 2001-2009 yılları arasında EnPR İletişim’de Aytaç, Bayındır Hastanesi ve Diş Klinikleri, International Hospital, Hydra Danışmanlık, Zeki Triko gibi önemli markaların iletişim danışmanlığını yönetirken, bunun yanı sıra yönetici pozisyonu görevini yürüttü.

Seçer, 2009-2012 yılları arasında Altın Kitaplar Yayınevi’nde Kurumsal İletişim Müdürlüğü yaptı. Takip eden süreçte Ajans Luxury 34 bünyesinde Trios 2023 projesinin tüm iletişim süreçlerini yöneten Seçil Seçer, 2015 yılından bu yana Aon, Şekerlisoy Şirketler Topluluğu ve Yiğit Akü gibi dev markalara hizmet sunan TCC Plus İletişim bünyesinde Markalar Direktörü olarak görev yapıyordu.

İletişim danışmanlığı sektöründe 20 yıllık deneyime sahip olan Seçer, 1 Ağustos 2017 tarihi itibarıyla ekonomi, gıda, spor, sağlık, moda ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren ulusal ve çok uluslu markalara 360 derece iletişim yönetimi hizmeti sunan AKare İletişim Yönetimi’nde Ajans Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak.

1978 doğumlu Seçil Seçer, evli ve bir çocuk annesi.

İLGİLİ HABERLER