AFF Reklam dünyaya açılıyor

“Çok Renkli Bir Tam Hizmet Ajansı” olan AFF Reklam, Dubai’de açtığı 12 kişilik ofisiyle uluslararası arenada “Biz de varız!” diyor.

2010 yılında etkinlik ajansı olarak yola çıkan şu an da “tam hizmet ajansı” halini alan AFF Reklam, Dubai Jumeirah Lake Towers’ta açtığı yeni ofisiyle çalışmalarını uluslararası platformda sürdürmeye karar verdi.

Aff Reklam kurucusu Çağla Ardak: “Müşteri portföyümüzün genişlemesiyle birlikte Türkiye pazarındaki yerimizi koruyarak büyüme stratejimizi farklı ülkelerde yapma kararı aldık. Ortadoğu ülkelerinin yaratıcı fikirlere ihtiyaç duyduğunu gördük. Yenilikçi, çağdaş ve genç fikirlerimizi Dubai’de değerlendirmek ve nihai tüketici nezdinde kaliteli iş birlikleri yapabilmeyi hedefliyoruz. İlk yurtdışı ofisimiz olan Dubai ile birlikte 2018 Eylül ayında Cenevre’de ve  önümüzdeki yıllarda farklı ülkelerde de ofis açmayı hedefliyoruz.”

AFF Reklam TAV, Roche, Coca Cola, Marlboro, Red Bull, Vestel, Kellogg’s, Duracell, Max Factor, Koton, Selpak, Orkid, Oral-B, Braun, Veet, Prima, Gillette, Pantene, Head&Shoulders, Ariel, ALO, Fairy, Febreze, İpana, Solo, DASK, Durex, Joker, Türkiye İş Bankası, Teremyağ, Tadelle gibi birçok yerel ve global markaya hizmet veriyor.

 

İLGİLİ HABERLER