adidas, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nun sponsoru

adidas, 26 Nisan 2015 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde ve Spor A.Ş organizasyonuyla gerçekleştirilecek Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nun ana sponsorluğunu üstlendi.

adidas, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu ana sponsorluğu kapsamında 10km ve 21km katılımcılarına koşu koleksiyonundan farklı renklerde özel teknolojiye sahip koşu tişörtleri sağlayacak. Ayrıca, yarı maraton öncesinde Bayrampaşa Forum AVM’de kurulacak adidas standında ve maraton günü parkur boyunca koşuculara çeşitli sürprizler hazırlıyor. Katılımcılar koşunun ardından sonuçlarını kişiye özel hazırlanacak infografik ile inceleme fırsatını da yakalayacaklar. Vodafone İstanbul Yarı Maratonu öncesinde, 25 Şubat-25 Mart tarihleri arasında, kampanyaya katılan adidas yetkili satış noktalarından ve shop.adidas.com.tr adresinden 250 TL ve üzeri tutarda koşu ürün alışverişi yapanlar, 26 Nisan’da gerçekleşecek Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na ücretsiz katılım hakkı kazanacaklar.

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na hazırlanan koşucular her hafta sonu İstanbul’un çeşitli parklarında gerçekleşen adidas park run antrenman koşularına ücretsiz olarak katılabilecekler. 

İLGİLİ HABERLER