adidas Originals’ın devam filmi için Kendall Jenner seçildi

Daha önce dünyada büyük ses getiren, Cannes Lions 2017’de Entertainment for Music Grand Prix ödülünü kucaklayan adidas, “Original is Never Finished” adlı reklam serisinin üçüncü filminde yine ünlü isimlerle beraber çalıştı.

NBA’de Houston Rockets forması giyen başarılı basketbolcu James Harden ve süpermodel Kendall Jenner’ın rol aldığı reklam filminde yine ilk iki filmde olduğu gibi klasik Yunan ve rönesans sanatına göndermelerde bulunuluyor.

Cam bir fanusun içinde yatan Kendall Jenner’a geniş bir jakuzide yer alan James Harden eşlik ederken, reklam film müziğinde yine Frank Sinatra’nın meşhur “My Way” şarkısı kullanılmış.

harden

“Kendi filmimizi yeniden yarattık ki orijinal olanın asla sona ermeyeceğini gösterelim” diyen adidas’ın kampanyası yine Johannes Leonardo imzası taşıyor.

Ünlü model Kendall Jenner’ın daha önce talihsiz bir Pepsi reklamı denemesi olduğunu hatırlatalım. Jenner’ın polislere içecek ikram ettiği reklam filmi siyahilerin “Black Lives Matter” mücadelesine gayriciddi bir bakış getirdiğinden dolayı acımasızca eleştilmiş, reklamveren filmi geri çekmek zorunda kalmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=UkdsGeJxDcA

İLGİLİ HABERLER