Acun, yeni kanalını Marketing Türkiye’ye anlattı

 

Ali Cemal Karabudak – Özel Haber

TV8’in yeni patronu Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’da açacağı yeni kanalının detayları belli oldu. Uzun yıllardır hayata geçirmek istediği yurtdışı kanal projesi için geçtiğimiz aylarda Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’la görüşen Ilıcalı, yeni kanalının detaylarını Marketing Türkiye’ye anlattı.

Hedefimiz Ekim 2016’da  kanalı açmak…

İşte Acun Ilıcalı’nın sadece Marketing Türkiye’ye anlattığı yeni kanalının detayları şöyle:

“İki alternatifimiz var. Ya Yunanistan’da kanal alacağız, ya da bir frekans satın alacağız. Yunan hükümetiyle de görüşüyoruz. Kendileri bize çok sıcak davrandılar. Yunanistan Başbakanı Sayın Aleksis Çipras’la görüştüm ve o da çok heyecanlandı. Konuya sıcak baktığını söyledi. Bu konuda Ekim ayı hedefimiz. İçerik olarak Tv8 formatında olacak… O ses Türkiye’nin Yunanistan haklarını da aldık. Yine Survivor’ı orada gerçekleştirme projemiz var… Sanki Yunanistan’da uzak ara birinci olacakmışız gibi hissediyorum…”

Acun Ilıcalı röportajının devamını ve yeni programlarından, Beyazıt Öztürk vakasına, 4 Büyükler Salon Turnuvası sonrası Galatasaray Kulübü ile yaşadığı polemiğe verdiği yanıtlara kadar birçok çarpıcı detayı Marketing Türkiye Şubat sayısında okuyabilirsiniz…

 

İLGİLİ HABERLER