A Kare Sportif İletişim Danışmanlığı’nda Yeni Genel Müdür

A Kare Sportif İletişim ve Medya Danışmanlığı; kurumsal iletişim ve halkla ilişkiler sektöründe aktif olarak 20 senedir görev alan deneyimli isim Zafer Başoğul’u şirket bünyesine dahil etti.

1972 doğumlu Başoğul, iletişim sektöründe; başta Quattro İletişim olmak üzere Team İletişim, Image Tanıtım, Capitol Halkla İlişkiler, Üçes İletişim ve Premier Halkla İlişkiler gibi sektörün önemli oyuncularında stratejik iletişim danışmanı olarak görev aldı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Reklam ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdikten sonra İngiltere’de Anglo World Westbourne Academy’de eğitim yaşamını sürdüren Zafer Başoğul ayrıca, Saatchi&Saatchi Reklam Ajansı, ABC Prodüksiyon ve Yenileşim Akımı Yayınları gibi kurumlarda da önemli görevler üstlenirken, 2011 ve 2013 yılları arasında, BankAsya’nin iştiraki olan Asya Emeklilik’te Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini başarı ile yürüttü. Başta sektörel yayınlar olmak üzere ‘İletişimde İnovasyon’ başlıklı makalelere imza atan Zafer Başoğul’un piyasaya sürüldüğü dönemde, önemli yankı uyandıran ve kurumsal sosyal sorumluluk iletişimine farklı bir perspektif kazandıran“AF” adlı bir de romanı var.

Zafer Başoğul, spor yatırımı yapan kurumsal şirketlerin yanı sıra, sportif organizasyonlara stratejik halkla ilişkiler danışmanlığı hizmeti veren, “Spor İletişimi” adı altında iletişim sektörüne inovatif bir yaklaşım kazandırarak yeni bir kategori açan A Kare Sportif İletişim Danışmanlığı’nda, Genel Müdür’lük görevini üstlenecek.

Aykun Murat Alan tarafından kurulan A Kare Sportif İletişim Danışmanlığı, 2014 yılından bu yana müşterilerine; başta medya iletişimi ve yönetimi, sponsorluk iletişimi yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi, etkinlik yönetimi, kriz iletişimi yönetimi, CEO iletişimi, pazarlama iletişimi yönetimi, yurtdışı sportif seyahat organizasyonu, uygulamalı içerik üretim tabanlı sosyal medya yönetimi ve web site içerik yönetimi hizmetlerini vermektedir.

İLGİLİ HABERLER