C LEVEL CLUB

C Level Club 2012 yılından bu yana pazarlama sektörünün öncü dergisi Marketing Türkiye tarafından C Suite Üst Yöneticilerin bilgilendirme ve networking platformu olarak yılda en az altı kez düzenleniyor.

Bir ana tema üzerinde birden fazla buluşma gerçekleştirilebileceği gibi her bir C Level Club toplantısı farklı bir konuyu da kapsayabiliyor. C Level Club buluşmalarında iş yapış modellerini değiştirecek, kurumların gelecek stratejilerine yön verecek yenilikler hakkında bilgiler ve trendlerin aktarılması amaçlanıyor.

C Level Club sırasında bu trendlere öncülük eden ya da trendlerin en iyi uygulamalarını sergileyen kurumların sunumlarının yanı sıra trendlerin oluşumu da farklı alanlardaki etkileşimiyle yorumluyor.

Ayrıca kurum içi bir öğreti platform olarak “Ürün ve Servislerinize Bakış Açınızı Değiştirin” mottosuyla öne çıkan TrendBlenders, bir günlük workshop ile kurumlara özel inovatif çözümlerin üretilmesine rehberlik ediyor.

Atölye çalışmaları sonrasında hazırlanan “Executive Summary” yönetime sunulurken istenirse danışmanlık desteği verilerek pratikte hayata geçiriyor.

TrendBlenders platformunun incelediği trendler teknoloji, tasarım ve bankacılık gibi “Sektörel Trendlerle”, Deneyim Tasarımı, Servis Tasarımı, İçerik Pazarlama ve Teknoloji Trendleri gibi “Bağlamsal Trendler” olmak üzere ikiye ayrılıyor. Katılımcı C Suite Üst Yöneticilerinin ihtiyaç ve odaklarına göre kişiselleştirilebilen toplantılar kurumları değişen ekonominin ve sektörlerin hızlı değişimine hazırlıyor.

C Level Club ile ilgili detaylı bilgilere clevel.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

FOTOĞRAFLAR