365 Derece, 10. Yılında 3+6+5, Toplam 14 Yeni Çalışma Arkadaşı Arıyor!

365 Derece, 10. Yılında 3+6+5, Toplam 14 Yeni Çalışma Arkadaşı Arıyor!

365 Derece

Aranan Özellikler

Kale Endüstri Holding, MNG Kargo, Medical Park Hastaneler Grubu ve daha birçok ulusal markaya dijital odaklı tam kapsamlı ajans hizmetleri sunan 365 Derece, eylül ayında kutlayacağı 10. kuruluş yıldönümü öncesinde genişleyen marka portföyünün çalışmalarını üstlenmek üzere Dijital İtibar Yönetimi Analistleri, Marka Yöneticileri ve Sanat Yönetmenleri arıyor.

Kurucu ve danışman kadrosundaki akademisyenlerin, alanında başarılı genç profesyonellerle bir araya gelerek sunduğu butik hizmet anlayışını önümüzdeki dönemde de sürdürecek olan 365 Derece, üç ana departmanında; ulusal ve uluslararası markaların iletişim faaliyetlerini planlayıp kampanya süreçlerini üstlenecek Marka Yöneticileri, farklı diller kullanılan küresel pazarlarda fark yaratacak çalışmalar üretebilecek Sanat Yönetmenleri ve istatistiki raporlama temelinde dijital monitoring ve sosyal profil denetimi çalışmalarında yer almak üzere Dijital İtibar Yönetimi Analistleri arıyor.

“Yeni Nesil Tüketiciye Yeni Nesil İletişim” söylemiyle kurulduğu günden bugüne ulusal ve uluslararası 100’den fazla markaya farklı faaliyet kollarında çalışmalar üreten 365 Derece, on yıldır bağımsız ajans kimliğini koruyarak ülkemizde ender görülen bir başarıya imza attı. Çalışanlar, tüketiciler ve markalar için tüm alışkanları kökten değiştiren pandemi koşullarında hem kadrosunu hem de marka portföyünü iki katına çıkaran 365 Derece, farklı disiplinlerden lisans ve yüksek lisans derecesine sahip dinamik kadrosunu yeni katılımlarla daha da genişletmeyi planlıyor. Konvansiyonel reklam kampanyalarından film prodüksiyon projelerine, dijital kriz yönetiminden e-ticaret operasyon yönetimine dek, markaların ihtiyaçları doğrultusunda gereken tüm reklam faaliyetlerini planlayıp üreten 365 Derece, çalışma anlayışının temeline “doğru zamanda doğru yerde görünür olma” prensibini yerleştirmiş durumda.

365 Derece’deki yeni fırsatlardan haberdar olmak için ajansın Instagram profilini takip edebilir, güncel referansları için www.365derece.com’u ziyaret edebilir, portfolyo ve özgeçmiş ile başvurmak içinse apply@365derece.com adresini kullanabilirsiniz.
İlan Ver
  • apply@365derece.com
  • 0216 339 02 59

Diğer İlanlar