LC Waikiki’den yeni reklam filmi: “Bayram Hepimizin Bayramı”

Türkiye’nin moda perakende lideri LC Waikiki’nin, Ramazan Bayramı için hazırladığı yeni reklam filmi yayına girdi. Bir çocuğun bayramın gerçek anlamını keşfetmesini konu alan reklam filminde “Bayram Hepimizin Bayramı” sloganıyla duygusal anlar sahnelenirken, bayramlarda paylaşmanın önemine vurgu yapılıyor.

Geniş ürün yelpazesinde bulunan kadın, erkek, çocuk, genç, bebek ve hamile koleksiyonlarındaki her yaştan ve her zevke hitap eden ürünleriyle “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonuyla çalışan LC Waikiki, Ramazan Bayramı için özel bir reklam filmi hazırladı. “Bayram Hepimizin Bayramı” sloganıyla duygusal anların sahnelendiği reklam filminde, bayramlarda paylaşmanın önemine vurgu yapılıyor.

Ailenin her üyesine kendi tarzını yansıtma fırsatı sunan LC Waikiki, yeni reklam filmiyle insanları, tarzları ve bütçelerine uygun giydirerek bayramlarda da iyi hissettirmeyi amaçladığının altını çiziyor.

Bir çocuğun bayramın gerçek anlamını keşfetmesini konu alan reklam filmi, ailesiyle bayram alışverişine giden küçük çocuğun gözünden aktarılıyor. Küçük çocuk önce ailesiyle birlikte LC Waikiki’den bayram hediyeleri alıyor. Daha sonra bayramı aile büyükleriyle birlikte geçirmek üzere memleketlerine gidiyor. Alınan tüm hediyelerin kendileri için olduğunu düşünen çocuk, hediyelerin bir kısmının ailenin, geri kalanının ise mahallenin çocukları için olduğunu görerek, bayramlarda paylaşarak herkese bayram sevinci yaşatmanın önemini anlıyor.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun yaptığı reklam filmi, Rabarba imzasını taşıyor.

KAMPANYA KÜNYESİ

Reklam: Mutlu Bayramlar

Reklamveren: LC Waikiki

Reklam Ajansı: Rabarba

Reklamveren Yetkilisi: Deniz Aktürk Erdem, Pelin Erkıralp, Sevda Malkoç, Feyza Abay

Yönetici Kreatif Direktör: Pemra Ataç Açıktan

Kreatif Ekip: Elif Özüdoğru, Volkan Yanık

Strateji: Oğuz Savaşan

Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Zeynep Oral Öztürk, Efe Göynügüzel

Dijital: Melis Su Tanlak

Prodüksiyon: Gökhan Akbay, İpek Arabacıoğlu

Medya Planlama/Satınalma: People Initiative

Yapımevi: Kala Film

Yönetmen: Özer Feyzioğlu

Yapımcı: Ayşin Odelli

Müzik: Nilinişleri

Mecra: TV, İnternet, Radyo

İLGİLİ HABERLER