Hülya Avşar ile Bambi Yatak bir kez daha bir araya geldi

Bambi Yatak, Hülya Avşar ile yeni bir reklam kampanyasına daha imza attı. Bambi Yatak’ın yeni nesil ürünü Magnasand Therapy Yatak için kamera karşısına geçen Avşar, yatağın strese nasıl iyi geldiğini günlük yaşamamıza göndermeler yaparak anlatıyor.

Hülya Avşar’ın yoğun ve aksiliklerle dolu günlük yaşamından kesitlere yer verilen filmde, Bambi Magnasand Therapy Yatak’ın vücuttaki negatif enerjiyi nötralize ederek stresle baş etmeyi nasıl kolaylaştırdığı gözler önüne seriliyor.

Ünye sahillerinde bulunan, manyetik özellikleri olduğu bilimsel verilerle tespit edilmiş olan siyah kumun rahatlatıcı etkisi halk arasında biliniyor ve geleneksel olarak yazın kum banyosu şeklinde rahatlamak amacıyla yüz yıllardır kullanılıyor. Bambi, malzemesinin içinde Ünye manyetik siyah kumunu içerecek şekilde üretimi yapılan yatakların kum banyolarındakine benzer şekilde insanlarda rahatlatıcı etki göstereceği ve bu sayede stresin azaltılmasıyla uyku kalitesini artırabileceği fikrinden yola çıkarak Magnasand Therapy Yatağı geliştirmiş. Siyah kumun içerik bakımından en zengin hali olan Ünye Manyetik Siyah Kum’u dünyada ilk kez bir yatakta kullanarak geliştirdiği bu yatağın rahatlatıcı ve uyku kalitesini yükseltici etkisini tespit etmek amacıyla akademik bir araştırma da yaptırmış.

Bu doğrultuda “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırmaları” kapsamında yapılan bilimsel ve akademik çalışmada normal yataklar ve Ünye manyetik siyah kum içeren yataklarda yatan deneklerin uyku kaliteleri ve derin uyku süreleri ölçülmüş. Karşılaştırmada Magnasand Therapy yataklarının uyku kalitesi ve dolayısıyla stres üzerine anlamlı bir şekilde olumlu etkilerinin olduğu görülmüş, bu etkinin %46’ya varan oranlarda gerçekleştiği tespit edilmiş.

 

Kampanya Künyesi:
Reklam veren: Bambi Yatak / Bambi.com.tr
Ürün: Bambi Magnasand Therapy Yatak
Reklam veren Yetkilisi: Adem Çetmen
Reklam Ajansı: Genna Istanbul
Yaratıcı Yönetmen: Nilüfer Gülata
Yaratıcı Grup: Gökhan Üstünel, Özhan Sancak, Erol Çelik
Müşteri İlişkileri: İdil Ozman, Zeynep Gül
Yapım Şirketi: Shortcut
Yapımcı: Esra Seyrekbasan Onar
Yürütücü Yapımcı: Cem Toparlaklı
Yönetmen: Burak Yıldırım
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu
Müzik: Jıngledak
Medya Ajansı: Mediastore

İLGİLİ HABERLER